Home Zdraví Chcete udělat něco pro své zdraví? Pořiďte si běžecký pás!

Chcete udělat něco pro své zdraví? Pořiďte si běžecký pás!

by ona
0 comment

Každý z nás ví, že pravidelná sportovní aktivita s sebou přináší řadu benefitů. Díky ní zpomalíme stárnutí, získáme krásnější postavu a vyšší sebevědomí, zatočíme se stresem, vylepšíme svou imunitu a tak dále… Chcete začít cvičit? Pak si pořiďte běhací pás. Jaký je pro vás ten pravý?

Běhejte v létě i v zimě

Možná si říkáte, proč prostě nejít běhat ven. Odpovědí je rovnou několik. Spousta začínajících sportovců se zkrátka stydí běhat mezi lidmi, takže preferují pohodlí a soukromí svého domova.

Doma navíc můžete běhat i v případě, kdy venku mrzne, padají kroupy, fouká silný vítr či vydatně prší. Díky tomu nebudete mít v případě špatného počasí žádnou výmluvu, proč se flákat. A co víc, mnoho lidí to má do přírody daleko a běhat ve špinavém městě není to pravé ořechové.

Naštěstí existují běžecké pásy, které všechny tyto problémy promění v jednoduchou příležitost. Stačí si jen vybrat ten pravý. Podle čeho se musíte řídit?

Vhodné i do malého bytečku

Běhací pásy přichází v opravdu pestré škále provedení. My se nyní podíváme na jejich základní dělení. Díky tomu ihned získáte mnohem jasnější představu.

Nejdříve si pořádně rozmyslete, jak jste vlastně nároční.

Máte v plánu si pouze párkrát do měsíce lehce zaběhat a nevyžadujete kdovíjak sofistikované funkce pásu? Pak se mrkněte na bezmotorový běžecký pás. Ten budete do pohybu uvádět vlastní silou. Pokud nebudete šlapat, nikam se nepohne. Díky absenci motoru je levný, skladný a také lehký. Jedná se tedy o ideální řešení do malého panelového bytu, kde si nemůžete příliš vyskakovat.

Chcete běhat několikrát týdně a opravdu si dávat do těla? Pak se raději poohlédněte po motorovém běžeckém trenažéru. Ten je samozřejmě těžší, větší, dražší a musíte jej zapojit do zásuvky. Umožní vám však nastavit si rychlost běhu, odpor pásu, a dokonce i jeho sklon (imitace běhu do kopce). Navíc disponuje displejem, kde uvidíte všechny potřebné údaje (uběhnutá vzdálenost, rychlost, průměrné tempo, spálené kalorie i váš výkon v průběhu času).

Takový trenažér lze propojit s nejrůznějšími fitness aplikacemi. Pokud si tedy chcete zapisovat své úspěchy (nebo je s někým sdílet online), jste na správné adrese.

Určitě se nebojte trochu vyšší investice – přece jen se bavíme o vašem zdraví a kvalitě života. Do takto důležitých aspektů se rozhodně vyplatí investovat. Správně vybraný pás vám navíc vydrží opravdu dlouho.

Podívejte se na Ronnie CZ

Nyní zbývá jediné – mrkněte se na dostupné běžecké pásy na webových stránkách oblíbeného e-shopu Ronnie CZ (stačí kliknout na výše vložené odkazy). Tam najdete jak levné bezmotorové produkty za pár šlupek, tak i sofistikovaná zařízení pro náročné běžce.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz