Home Rady a návody Jaký stan vás podrží na každém festivalu?

Jaký stan vás podrží na každém festivalu?

by ona
0 comment

Dlouhé období plné venkovních festivalů, poutí, sportovních událostí i koncertů právě přichází. Pokud se tedy chystáte na takových akcích prodávat potraviny nebo své výrobky, musíte si sehnat vážně spolehlivý stan. Jaký se vyplatí?

Nůžkové stany vedou

Zdaleka nejvyhledávanějším řešením je párty stan s nůžkovou konstrukcí. Jeho hlavní výhodou je opravdu velmi rychlé složení/rozložení, které zabere maximálně patnáct minut. Stačí k tomu dva lidé, přičemž ani nemusíte mít žádné speciální nářadí.

Takový reklamní stánek může mít základnu buď z lehkého hliníku, o něco těžší oceli, případně z profesionální hliníkové hexagonální konstrukce. Na té je samozřejmě připevněná pevná plachta, jež vás ochrání před pražícím sluncem, větrem, ale i deštěm či krupobitím.

Prodejní stánek přichází v několika velikostech – 2 × 2 / 2 × 3 / 3 × 3 / 3 × 4,5 / 3 × 6 metrů. Kdyby vám náhodou takové rozměry nestačily, stačí pořídit více stanů a propojit je.

A cena? Velmi příznivá! Například za malý ocelový stan s rozměry 2 × 2 metru zaplatíte pouze okolo 5 000 Kč. Za hliníkový stan o rozměru 3 × 6 metru přibližně 15 000 Kč. Pamatujte, že ocelové varianty jsou vždy levnější.

Potisk a další služby na míru

U takového produktu musíte řešit i další dodatkové záležitosti, mezi něž patří třeba jasně viditelný potisk. Přece jen chcete mít na stanu logo své firmy, nějaký lákavý design či třeba motto. Zároveň budete potřebovat vlaječky, ubrusy či bannery.

Přesně proto se podívejte na webové stránky oblíbených dodavatelů z ExpoDům (najdete je pod výše vloženými odkazy). Ihned se před vámi objeví pestrý výběr různě velkých stanů z několika materiálů. Stejně tak si můžete říct o příslušenství, sítotisk, sublimační potisk a nažehlování vzorů.

Připravte se na sezónu co nejdříve, aby vám neutekla.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz