Home Bydlení Bytový textil je potřeba v každém obydlí

Bytový textil je potřeba v každém obydlí

by PH
0 comment

Bydlení v prázdném bytě je nejen smutné, ale zároveň také nepraktické. Člověk by měl mít doma alespoň pár kousků nábytku a chybět by neměl ani vhodný bytový textil. Ten má výhodu v tom, že se dá koupit skoro za hubičku.

Záclony nejsou jen ozdobou

Mezi základní vybavení takřka každé české domácnosti patří záclony. Ty jsou sice levné, avšak i velmi praktické. Dokáží totiž nejen dodat oknům šarm, ale zároveň zvládnou fungovat i jako ochrana proti zvídavým pohledům sousedů.

Hotové záclony i modely na míru však přestávají působit jako clona ve chvíli, kdy se v pokoji rozsvítí. Není tedy od věci tento druh bytového textilu podpořit i vhodně zvoleným závěsem.

Dobrý závěs dokáže udělat i dokonalou tmu

Kdo potřebuje závěs pouze pro ochranu soukromí a částečně i jako stínidlo, může sáhnout víceméně po jakémkoliv výrobku.

Klidně i po něčem vyloženě levném. Je však potřeba dodat, že na našem trhu jsou k dostání i mnohem lepší kousky. Některé dokonce nepropouští sluneční paprsky.

Takovéto zatemňovací typy jsou sice poněkud dražší, na druhou stranu jde o ideální výrobek pro člověka, který pracuje na směny a chodí spávat i během dne. Vytvořit si dokonalou tmu však mohou třeba chtít i lidé s domácím kinem. Při sledování filmů totiž dokáží být i sotva patrné paprsky dosti otravné.

Ve kvalitním povlečení se lépe spí

Špatný spánek umí narušit nejen psychické, ale i tělesné zdraví. Z toho důvodu je moudré pro dobrý spánek udělat maximum možného. Dost k tomu může přispět i povlečení.

To by mělo být maximálně kvalitní. Laciné verze často dráždí pokožku a takřka vůbec nesají pot. Jsou totiž vyrobeny z nekvalitních syntetických materiálů.

Je tedy moudré otevřít portmonku přeci jen více do široka a vyhlédnout si povlečení z přírodních produktů. Taková jsou velmi jemná a zároveň maximálně prodyšná. Tuto vlastnost člověk ocení v kterémkoliv ročním období.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz