Home Rady a návody Zlaté šperky jako věčný dárek

Zlaté šperky jako věčný dárek

by czeko
0 comment

Blíží se čas Vánoc, a tak sousta z nás přemýšlí o tom, čím letos potěší své blízké. Někdo volí dárky v podobě zážitkových akcí, někdo věnuje skvělé potraviny ze zahraničí, které se dají koupit i u nás. Obojí ale spotřebujete a nic hmotného vám nezůstane. Ano, i zážitky a vzpomínky jsou skvělé, ale někdy chceme darovat dárek, který bude na mnoho let. Právě takovým je šperk z drahého kovu.

Vsaďte na zlaté šperky

Doslova nestárnoucím co se trendů i investičních možností týče, je zlato. Koupit si můžeme zlaté cihličky, medaile, šperky a zlaté doplňky i mnohé jiné. Poté, co dlouhý čas „kralovalo“ bílé zlato, se znovu do módy vrátilo „žluté“ zlato, ale je zcela na vás, pro které ze třech možných se rozhodnete. Třetím typem je růžové zlato.

Zlaté šperky můžete věnovat ženám i mužům, dokonce i dětem. Volit můžete z různých typů a vždy je dobré podívat se na šperky, jaké dotyčná žena nebo muž nosí. Má vaše paní ráda náušnice? Pak jí jedny kupte. Nebo váš partner rád nosí zlaté prsteny? Pak mu ve vhodné chvíli změřte průměr prstenu, který nosí, a nechte mu vyrobit, či kupte nějaký originální.

Nádherné šperky nabízí např. e-shop https://www.klenota.cz. Volit můžete klasické i zásnubní prsteny, náušnice, náhrdelníky nebo perlové šperky.

Podle čeho vybrat správný typ šperku?

Při výběru šperku se zamyslete nad tím, zda znáte velikosti prstů ženy nebo muže, a tak víte, jakou velikost prstenu vybrat, zda víte, jak dlouhý řetízek nejraději nosí, zda volí více náušnice dlouhé, „pecičky“ nebo spíš krátké.

Co se týče barvy zlata, vyberte tu, kterou obdarovaná osoba ráda nosí. Jestli barvy drahých kovů střídá, můžete zvolit šperk ze dvou nebo rovnou třech zlat.

Zavedené, zkušené a kvalitní klenoty Klenota.cz vám s výběrem rády poradí. Stejně tak vám nabídnou jen šperky, které jsou precizně vyrobeny a obdarovanému budou dělat radost mnoho let, možná se budou dědit z generace na generaci.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz