Home Bydlení Hledáte bezpečný, spolehlivý a kvalitní komín? Najdete jej u firmy CIKO

Hledáte bezpečný, spolehlivý a kvalitní komín? Najdete jej u firmy CIKO

by ona
0 comment

Možná už jste o společnosti CIKO alespoň něco málo slyšeli, možná jste informacemi o ní „zcela nepolíbení“. Jedná se o českou společnost se zaměřením na nerezové i cihlové komínové systémy, která se pyšní mnohaletou tradicí, nespočtem spokojených zákazníků, obrovskou nabídkou zboží, proklientským přístupem a cenami, které jsou adekvátní ke kvalitě zboží.

Když vás čeká rekonstrukce komínu…

S plynoucím časem je nutné komín rekonstruovat a zajistit jeho bezpečnost i stabilitu. Za tímto účelem můžete potřebovat vložkování komínů, které provádí specializované společnosti. Existují jednovrstvé nerezové komínové vložky, které dokonale slouží pro odvod spalin od tepelných spotřebičů. Díky hrdlu v horní části komínové vložky lze jednotlivé komínové elementy při montáži do sebe lehce zasouvat.

Komínové vložky se dají použít na komínová tělesa libovolných výšek. Vybrat si můžete mnoho tvarových dílů, díky nimž lze vytvořit libovolné komínové těleso.

Nerezové a cihlové komíny

I v případě, že chcete stavět zcela nový komín, přijdete si na své. CIKO nabízí tradiční cihlové komíny i moderní a stále populárnější nerezové komíny, které jsou lehké, lze je upevnit i ke stěně, k fasádě či k jiné konstrukci a nevyžadují pevný nosný základ.

Nerezové komíny mohou být zároveň krásným designovým kouskem, který bude váš dům zvenčí zdobit. Jde o fasádové komíny, které jsou vhodné především tam, kde chcete, aby dům působil luxusně a reprezentativně. Nerezový komín je pak hladký, bez spojů, na pohled naprosto dokonalý.

Pokud si nevíte rady a tápete, které komíny jsou pro vaši potřebu použitelné, buď se obraťte na odborníky z této společnosti, nebo využijte praktického průvodce výběrem komínů, kdy stačí ve třech krocích vyplnit vaše preference, a dozvíte se, která nabídka vám bude vyhovovat. Najdete jej na ciko-kominy.cz.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz