Home Bydlení Zahradní nábytek z masivu je klasickou, na kterou budete pyšní

Zahradní nábytek z masivu je klasickou, na kterou budete pyšní

by czeko
0 comment

Přejte si mít na terase, zahradě, ve venkovních prostorách vaší firmy nebo třeba na zahradě penzionu krásný, kvalitní a reprezentativní zahradní nábytek z masivu? Pak se určitě podívejte na precizně vyráběný zahradní nábytek masiv od Werdina-shop.cz. Zaručeně vás okouzlí.

Proč mít zahradní nábytek z masivu?

Zahradní nábytek masiv je oblíbený již velmi dlouho, dá se říct, že je vzhledově nestárnoucí, a když je dřevo ošetřeno, jak má, skutečně vydrží i několik desítek let. Je vyhledávaným druhem nábytku, protože se skvěle hodí do mnoha stylů, umí venkovní prostranství zútulnit, dodat mu na hřejivosti a přívětivosti, ale stejně tak dokáže být reprezentativní a chloubou zahrady, parku či terasy.

Masivní zahradní nábytek a údržba

Nemusíte se bát toho, že by údržba o masivní zahradní nábytek byla nad vaše síly. Zvládne ji každý kutil, je ale nutné ji nepodcenit a pravidelně se jí věnovat. Na trhu najdeme mnoho vosků a olejů, s nimiž je ošetření zahradního nábytku hračkou, je rychlé a účinné. Pokud zjistíte poškození, je podstatné co nejdříve jej odstranit, aby se nešířilo.

Zahradní stoly z masivu, lavice i zahradní židle

Takové zahradní lavice z masivu lze postavit jak k masivním stolům, tak samostatně jen tak do prostoru. Máte-li větší zahradu nebo firemní areál, působí velmi hezky, když jsou umístěny do zákoutí, k chodníčkům nebo k budově pod přesah střechy, kde jsou k dispozici i pro případ, že venku právě prší.

Tak, jako zahradní stůl z masivu, mohou mít i lavice a židle z masivu mnoho podob. Kupříkladu Werdina je vyrábí v neotřelém vzhledu, který na první pohled zaujme.

Pro inspiraci se můžete podívat i na mnohé realizace na werdina-shop.cz. Budete si moci lépe představit, jak by zahradní nábytek z masivu působil přímo u vás.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz