Home Bydlení Výkopové práce zkrátily náš projekt o více než polovinu

Výkopové práce zkrátily náš projekt o více než polovinu

by czeko
0 comment

Také máte v plánu modelaci pozemku? Víte o tom, že výkopové práce dokáží výrazným způsobem zkrátit dobu, kterou na váš projekt budete potřebovat? Podívejte se na názory lidí, kteří si nechali pomoci profesionální firmou. Rozhodně nelitují toho, že povolali na pomoc firmu Stavby – demolice a bourání, s.r.o.

„Bazén za jeden den“

„Měli jsme v plánu si vykopat základ pro zahradní bazén. Stále jsme to ale odkládali, protože jsme byli závislí na počasí i zdravotní kondici,“ uvádí manželé Jiřiční. „Nakonec jsme zavolali firmu, která provádí výkopové práce. Jsme za to rozhodnutí šťastní, bazén jsme měli za jeden den hotový. A to bez námahy nebo bolavých zad.“ Výkopové práce tak výrazně urychlily realizaci jejich snu.

„Dlažba byla nakonec hračka“

Pan Jaroslav říká, že měli původně květen vyčleněn na to, aby před domem a na terase vybudovali zámkovou dlažbu. „Ta představa byla trochu děsivá, protože jsem chtěl mít poctivě vykopané základy, což představovalo dlouhé hodiny práce. Nakonec jsme se ale rozhodli pro výkopové práce a zavolali jsme si profesionální firmu. Tím se celý projekt zkrátil o více než polovinu.

„Zahradní jezírko s pohodou“

„Když jsme si rozmýšleli velikost zahradního jezírka, přizpůsobili jsme to našim fyzickým možnostem. I když jsme si přáli mnohem větší jezírko. Představa, že to budeme kopat sami, nás ale od větších rozměrů odradila,“ uvádí pan Karel. „Nakonec nám pomohlo rozhodnutí, že si jezírko necháme vykopat firmou. Jsme naprosto spokojeni a šťastní, že jsme si místo lopotné práce užili naprostou pohodu a o to více jsme si užili zařizování jezírka. To nám nyní dělá velkou radost,“ dodává pan Karel.

Někdy stačí pouze změnit pohled na věc. Není nutné vše zvládat, když existuje specializovaná technika určená pro výkopové práce. Máte také přání, které stále odkládáte? Pusťte se do jeho realizace chytře a ulevte si od namáhavé práce.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz