Home Finance Největší franšízy v USA. Pojďte se podívat za hranice

Největší franšízy v USA. Pojďte se podívat za hranice

by czeko
0 comment

Současný trh přeje franšízám. Jejich jednota je výhodou v silném konkurenčním prostředí. Víte, jaké franšízy patří v současné době k nejsilnějším v rámci Spojených států? Máme odpověď. Asi vás nepřekvapí, že se jedná vesměs o firmy, které se zabývají prodejem potravin, ať už různého stylu. Samozřejmě i u nás dochází k rozmachu franchisingu. U nás působí například Extéria Market, přední poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO.

Největší na světě

Uhádli byste, jaká franšíza je největší nejen v rámci USA, ale i celého světa? Trochu vám napovíme, že se jedná o řetězec s oblíbeným rychlým občerstvením. Pokud si myslíte, že se jedná o McDonald´s, tušíte správně. Vždyť právě tato firma se stala celosvětovým fenoménem díky více než 38 tisícům poboček po celém světě. Zaměstnává tak na dva miliony pracovníků. Firma neustále pracuje na zlepšení nejen logistiky, ale také vývoje role umělé inteligence.

Více míst než „mekáč“

Podle časopisu Business Insider se do popředí stále více dostává řetězec Subway, který dokonce zaměstnává více lidí než McDonald’s. Tento řetězec tak od roku 1965, kdy vzniknul, ušel pořádný kus cesty. V průměru od svého dne založení tato společnost každý den otevřela novou franšízu. Je libo jeden z více než 7,6 milionů sendvičů, které denně prodají? Síla franšízy jde jasně vidět.

Po celém světě

A je tady číslo tři. Už jste si všimli některé z prodejen 7-Eleven ve svém okolí? Pokud ne, zřejmě se o ně od dnešního dne budete zajímat o něco více. Tato franšíza totiž stále expanduje. Jedná se o síť prodejen, které se vyskytují na mnoha světových kontinentech. Celkově mají tyto úspěšné obchody se smíšeným zbožím pobočky ve více než 17 zemích světa. Společnost byla založena v roce 1946 a stále roste.

Toto jsou nejúspěšnější franšízy v poslední době, které se sice etablovaly v Americe, ale již dávno jejich vliv vnímáme také v rámci Evropy. Cestovatelé jistě potvrdí, že tyto franšízy skutečně naleznete na každém rohu.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz