Home Bydlení Víte, kde koupit kvalitní a levné dětské matrace?

Víte, kde koupit kvalitní a levné dětské matrace?

by czeko
0 comment

Mnohdy se stane, že naše děti, byť nemají ještě proleženou matraci, potřebují její náhradu. Důvodů může být mnoho. Nejčastěji jde o ušpinění od nehod, ať už spojených s pitím ve spánku, nebo pročůráním pleny. Poradíme vám, kde koupit kvalitní dětské matrace za cenu, která nezruinuje vaši peněženku.

Česká společnost s dlouhou tradicí

Ke stálicím na trhu, které výroba matrace v mnoha podobách baví a věnují se jí spoustu let, patří společnost OSTAŠ CZ s.r.o. z Teplic nad Metují. Pro zákazníky nabízí matrace na míru, objednat si tady můžete i klasické matrace, nechybí ani matrace 1 + 1 zdarma, což je skvělá akce pro všechny, kteří hledají běžnou matraci s výborným poměrem ceny a kvality.

Pokud se podíváme na matrace do postýlky, o nichž jsme mluvili, můžete zvolit jednu ze třech typů. Matraci Baby, což je model z polyuretanové pěny střední tvrdosti s potahem ALOE VERA prošitým polyesterovým rounem z dutého vlákna. Potah je navíc možné zhotovit z materiálu SANAPUR, který nepropustí vlhkost a lze jej prát na 95 °C. Druhou variantou je model Baby I, což je matrace ze studené pěny střední tvrdosti. Poslední variantou je matrace Baby II z latexu, desky z kokosového vlákna a studené pěny. I u těchto dvou matrací je možné volit potah ALOE VERA se stejnými vlastnostmi.

Oblíbené pružinové matrace

Společnost OSTAŠ CZ s.r.o. vyrábí také matrace na míru, které přijdou vhod všem, jež mají postel delší nebo širší, než je běžné. U některých je možné volit i výšku matrace.

K oblíbeným patří v posledních letech pružinové matrace, které jsou zcela jiné, než před dvaceti lety. Jsou tvořeny novým typem pružinových koster a široké škále nových a ušlechtilých polyuretanových pěn používaných na vrchní vrstvy. Radost na ně ulehat, mají pozitiva pružinových a pěnových matrací.

Více na matrace-ostas.cz.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz