Home pro Ženy V Lift je více než klasický facelift

V Lift je více než klasický facelift

by PH
0 comment

Omlazení obličeje a taktéž krku není pouze o tradičních metodách faceliftu, protože i ten se zdokonaluje, přičemž ukázkovým příkladem je V Lift. Právě ten otevírá další cestu v estetické chirurgii a ve své podstatě se jedná o unikátní a individualizovaný zákrok, který zachovává přirozený vzhled a současně omlazuje.

Zřejmě vás nepřekvapí, že V Lift je více než facelift. Pečlivě vyvinutý postup, za kterým stojí MUDr. Tomáš Ventruba, Ph.D., kombinuje požadavky klientů, rozsáhlé odborné znalosti a inovativní technologie v oblasti estetické chirurgie. Zákrok, jenž je chráněn ochrannou známkou, byl několik let pečlivě zdokonalován. Omlazuje nejen obličej, ale částečně i krk.

Co je to V Lift?

Pokud vás tedy láká podstoupení tohoto zákroku, rozhodně neprohloupíte, protože V Lift je cesta k celostnímu omlazení, a to jak vnějšího obočí, tak i střední části obličeje, čelisti, ale i částečně krku.

Unikátní technika kombinuje horizontální a vertikální povytahování ve tvaru V, čímž je zachován přirozený vzhled. Zákrok se provádí bez narkózy, a to pouze v lokální anestezii. Po dokončení se můžete vrátit domů a samotná rekonvalescence je poměrně krátká.

V Lift je výsledek dlouhodobé práce

MUDr. Tomáš Ventruba, Ph.D. je specialista na zákroky v obličeji. Během své kariéry se věnoval převážně plastické chirurgii obličeje. Vzhledem k tomu, že má vášeň pro inovaci a touhu zlepšovat kvalitu života klientů, vznikl i V Lift. Zákrok je zkrátka výsledkem rozsáhlých znalostí a kreativity. Stejně tak vám dokáže nabídnout i Deep plane facelift, což je další způsob, jak se dá vylepšit klasický facelift. Jak už samotný název napovídá, je to zaměřeno na hluboké vrstvy tkáně obličeje, kdy výsledky jsou delší a přirozenější.

Obraťte se tedy na odborníka, který poskytuje efektivní, bezpečné a především přirozené způsoby omlazení obličeje a krku.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz