Home Finance Buďte originální a darujte zlatý dukát se jménem

Buďte originální a darujte zlatý dukát se jménem

by PH
0 comment

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké, obchodní partnery, zaměstnance či klienty? Co třeba zlatým dukátem s jejich vyrytým jménem?

O svém jméně moc nepřemýšlíme. Přitom nás doprovází od našeho prvního nádechu až po ten poslední. Je naší součástí a svým způsobem nás definuje. A co pak ta jména velká. Češi jsou totiž malým národem velkých jmen. Posuďte sami: Božena Němcová, Karel Čapek, Jan Amos Komenský a spousta dalších. To všechno jsou osobnosti zvučných jmen, které plní stránky učebnic a encyklopedií.

Každé jméno je jedinečné

Výjimečné ale je každé jméno. I to vaše. Schválně se rodičů zeptejte na první slova, která jste jako malí vyslovili. Spolu se slovy máma a táta to určitě bylo právě vaše jméno. Je pravděpodobné, že jste ho začali používat dokonce dřív než slovo „já“. To všechno jsou pádné důvody, proč zlatý dukát s českým jménem, ať již přímo vašim či se jménem toho, koho máte v plánu obdarovat, bude správnou volbou.

Dukát se jménem i příjmením

Svátek, narozeniny i narození dítěte. U všech těchto příležitostí nesáhnete zlatým dukátem s vyrytým jménem vedle. Krásně zabalený, s certifikátem pravosti a s českou puncovní značkou je k sehnání jsou například v Pražské mincovně. Můžete ale jít ještě dál a obdarovanému pořídit dukát s vyrytým jménem a příjmením. Ten si zase můžete objednat na stránkách ceska-jmena.cz.

Reprezentativní a ceremoniální dar

Medaili s vlastním jménem a příjmením je dar, který ocení každý. A můžete dát ruku do ohně za to, že si ho bude i patřičně vážit. Jedná se totiž o dárek trvalé hodnot s osobním charakterem. Tyto zlaté a stříbrné tolary převyšující svou váhou, ryzostí i leskem běžné mince se rovněž používají také jako reprezentativní a ceremoniální dar měst a obcí, které je věnují svým čestným a zasloužilým občanům. Rovněž ale jsou hodnotným firemním oceněním pro klíčové pracovníky.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz