Home Bydlení V hlavní roli předsíň aneb 5 věcí, bez kterých se v předsíni neobejdete

V hlavní roli předsíň aneb 5 věcí, bez kterých se v předsíni neobejdete

by czeko
0 comment

Předsíň je první místností, kterou projdete nejen vy, ale i vaše návštěvy. Pokud sázíte na první dojem, jistě se zaobíráte nejen hlavními místnostmi ve vašem domově, ale i tou první, kterou uvidíte hned po otevření hlavních dveří. Jaké věci by v předsíni neměly chybět pro co největší komfort?

Bez úložného prostoru se neobejdete

Úložný prostor je alfou a omegou každé předsíně. Správně dimenzované skříně s dostatečným množstvím polic a věšáků jsou naprostou nutností. V předsíni najdeme velké množství kabátů, bot a dalších věcí, které je nutné uložit, proto nepodceňujte velikost skříní a dopřejte si dostatek místa.

Dopřejte si odkládací plochu

Kdykoliv přijdete domů, budete potřebovat odložit nákup, kabelku nebo klíče. K tomu by měly sloužit dobré odkládací plochy, které budete mít vždy po ruce a budete si moct v klidu sundat kabát.

Pověste to na háček

I přes dostatek úložných prostor se vám budou hodit háčky na zeď, kam budete moct pověsit nejen kabelku, ale i klíče, klobouk a další. Na háčcích proto nešetřete a dopřejte si jich adekvátní množství. To samé platí o věšácích, které by měly být plně k dispozici pro váš kabát.

Prohlédněte se

Zrcadlo v předsíni je nutností, kterou si neodpustí skoro žádný z nás.Zkontrolovat si účes i zvolený outfit, popadnout klíče a odejít z domu je naší běžnou rutinou, která by bez pořádného zrcadla nemohla fungovat. V předsíni můžeme dát zrcadlo na zeď nebo jej připevnit na skříň či dveře. Na výběr máme z velkého množství tvarů i velikostí, proto zvolte to nejlepší právě pro vás s ohledem na prostor předsíně.

Nebojte se dekorovat

Dekorační předměty patří i do předsíně. Můžeme si ji ozdobit obrázky, svícny či difuzérem. Své udělají i vázy plné řezaných květin nebo udržitelnější varianta v podobě rostlin v květináčích.

Předsíň snů můžete mít na dosah. Stačí doladit pár věcí a skvělý výsledek si budete moct užívat každým dnem.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz