Home Bydlení Útulná atmosféra vykouzlená jediným doplňkem

Útulná atmosféra vykouzlená jediným doplňkem

by czeko
0 comment

Jen málo který doplněk dokáže tak zútulnit každý pokoj, jako právě nový koberec. Trocha měkkého a pro chodidla neodolatelného kusu tkaniny dokáže navodit dokonalou atmosféru. Přitom ve spojení s dalšími doplňky vytvoří interiér, který se vám bude líbit. 

Elegantní interiér? Žádný problém!

Nápady na nejrůznější kombinace vídáte v obchodních domech, ale i několikahvězdičkových hotelech. Proč byste si ale nemohli podobnou atmosféru vykouzlit u sebe doma? Samozřejmě, že můžete! Tak neváhejte a nebojte se trochu zaexperimentovat. Vyhoďte starý prošlapaný koberec a udělejte si radost. Podívejte se na naše moderní koberce a najděte kousek, který změní váš interiér k nepoznání. 

Najděte to pravé pro vás

Kvalitní provedení, různých tvarů a materiálů, nejrůznějších barev a velikostí. Jednoduché a čisté linie, které nechají vyniknout vašemu nábytku nebo nový trend pestrých barev, který dodají vašemu pokoji tu správnou svěžest. Chcete geometrické tvary, nebo jednobarevné kousky? Kulatý tvar nebo obdelník? Některé naše koberce připomínají umění. Každý kousek ale ozvláštní jak obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokojíček, všude se budou naše kousky vyjímat. 

Koberce Shaggy

Novinkou pro vás může být kolekce koberců Shaggy, které díky jedinečnému dlouhému vlasu zajistí opravdu velmi příjemný pocit pro vaše nožky. Tyto koberce zaručují pohodlí a teplo pro vaše chodidla. Možná se přistihnete i u toho, že budete radši sedět s knihou v jedné ruce a skleničkou vína v druhé ruce na koberci, než na vaší sedačce. Takové koberce díky své tloušce dokonale izolují ale i redukují hluk. Tyhle barvičky rozzáří váš interiér, tak který koberec to bude koberec Shaggy ?

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz