Home Zdraví Tři tipy, jak si odpočinout a vyhnat stres z těla

Tři tipy, jak si odpočinout a vyhnat stres z těla

by czeko
0 comment

Říká vám vaše tělo, že je čas si odpočinout? Máte pocit, že vám hlava za chvíli vybouchne? Cítíte, že jste slabí a vyčerpaní? To jsou první signály toho, že byste měli ihned zpomalit a na chvilku si odpočinout, než vám tělo vypoví službu. Žijeme v rychlém světě, kdy se lidé za něčím honí a kdy zapomínají na to, že i pauza je prospěšná. Bohužel si mnozí lidé myslí, že si pauzu nemohou dovolit, později však zkolabují, jelikož jim tělo vypoví službu. Nenechte to zajít tak daleko a raději si na chvilku odpočiňte. A my víme, jak na to.

Jeďte na dovolenou

Jedním způsobem, jak si odpočinout, je jet na dovolenou, kde se budete naprosto distancovat od veškeré elektroniky, kde nebudete přijímat pracovní hovory a kde nebudete vyřizovat emaily. Samozřejmě ideální je vyjet si na dovolenou do zahraničí, kde budete trávit své dny u klidně šumícího moře. Ovšem ani taková česká dovolená nemusí být od věci. I víkend na Šumavě či v Beskydech vás může uklidnit tak, jak nikdy nic.

Čtěte si hlavně před spaním

Říká se, že člověk by neměl ulehat s telefonem v ruce. Klidný spánek zajišťuje minimálně půl hodina bez telefonu a jiné elektroniky před spaním. Proto si začněte před spaním číst. Bude to vaše každodenní chvilka odpočinku, při níž se dostanete do zcela jiného světa, kde stres a negativní myšlenky nehrají žádnou roli.

Travte čas v meditačních pyramidách

Tím nejlepším způsobem, jak si odpočinout a jak vyhnat stres z těla, je trávit svůj čas v meditačních pyramidách, kterým se také říká léčivé pyramidy, ovšem je třeba toto označení brát s rezervou. Meditačním pyramidám se také říká pyramidy energie nebo energetické pyramidy, které poskytují prostor pro odpočinek, meditaci nebo čtení. Lidé, kteří vyzkoušeli kouzlo meditačních pyramid, tvrdí, že strávená chvilka v meditačních pyramidách je jako dlouhé hodiny kvalitního spánku. Jak budou meditační pyramidy působit na vás?

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz