Domů » Tipy na sprchové sloupy do koupelny

Tipy na sprchové sloupy do koupelny

by Emma Nová

Do každého sprchového koutu, nebo zástěny patří sprchový sloup nebo podomítková baterie, pomocí které budete nastavovat teplotu vody a regulovat její intenzitu. Pokud se rozhodnete pro sprchový sloup, můžeme vám doporučit MIO-N od firmy Jika, který disponuje různými funkcemi, které vás budou bavit. 

více v článku...

Vlastnosti

Sprchový sloup MIO-N je teleskopický a jeho sprchovou tyč můžete nastavit v rozmezí 40 cm. Tuto funkci ocení zejména rozdílně vysoké osoby. Výšku hlavové sprchy si tak nastavíte co nejvhodněji a nejblíže vaší výšce.

Hlavová sprcha má kulatý tvar a její průměr je 20 cm.  Při sprchování vás překvapí příjemný proud vody. Hlavová sprcha je připevněna na ramínko, které vede do teleskopické tyče. Při sprchování s MIO-N oceníte nejvíce právě tuto sprchu, neboť při ní docílíte maximální relaxace a odpočinku. 

Ruční sprchu můžete položit do posuvného držáku, který je opět výškově nastavitelný. Ruční sprcha má průměr 130 mm a obsahuje 4 funkce. Jednotlivé funkce lze přepínat podle toho, která je vám nejpříjemnější. 

Součástí ruční sprchy je sprchová hadice s délkou 1,7 m s Antitwist proti překroucení. 

Součástí sprchového sloupu je sprchová baterie. Do sprchové baterie můžete zavěsit opět ruční sprchu. Tento pevný držák je integrovaný v těle samotné baterie.  

Materiál

Teleskopický sprchový sloup MIO-N je vyroben z mosazi, která má pochromovaný povrch. Tento materiál zaručí všem uživatelům dlouhou životnost.

Vzhled

Celkový vzhled sloupu je zaoblený a v koupelně bude působit velmi elegantně, pokud ho doplníte i o vodovodní baterie stejného designu. 

Sprchový sloup MIO-N s příslušenstvím splní vaše představy a požadavky pro sprchování plné relaxace a odpočinku.

Redakce doporučuje