Home Bydlení Tipy na sprchové sloupy do koupelny

Tipy na sprchové sloupy do koupelny

by czeko
0 comment

Do každého sprchového koutu, nebo zástěny patří sprchový sloup nebo podomítková baterie, pomocí které budete nastavovat teplotu vody a regulovat její intenzitu. Pokud se rozhodnete pro sprchový sloup, můžeme vám doporučit MIO-N od firmy Jika, který disponuje různými funkcemi, které vás budou bavit. 

Vlastnosti

Sprchový sloup MIO-N je teleskopický a jeho sprchovou tyč můžete nastavit v rozmezí 40 cm. Tuto funkci ocení zejména rozdílně vysoké osoby. Výšku hlavové sprchy si tak nastavíte co nejvhodněji a nejblíže vaší výšce.

Hlavová sprcha má kulatý tvar a její průměr je 20 cm.  Při sprchování vás překvapí příjemný proud vody. Hlavová sprcha je připevněna na ramínko, které vede do teleskopické tyče. Při sprchování s MIO-N oceníte nejvíce právě tuto sprchu, neboť při ní docílíte maximální relaxace a odpočinku. 

Ruční sprchu můžete položit do posuvného držáku, který je opět výškově nastavitelný. Ruční sprcha má průměr 130 mm a obsahuje 4 funkce. Jednotlivé funkce lze přepínat podle toho, která je vám nejpříjemnější. 

Součástí ruční sprchy je sprchová hadice s délkou 1,7 m s Antitwist proti překroucení. 

Součástí sprchového sloupu je sprchová baterie. Do sprchové baterie můžete zavěsit opět ruční sprchu. Tento pevný držák je integrovaný v těle samotné baterie.  

Materiál

Teleskopický sprchový sloup MIO-N je vyroben z mosazi, která má pochromovaný povrch. Tento materiál zaručí všem uživatelům dlouhou životnost.

Vzhled

Celkový vzhled sloupu je zaoblený a v koupelně bude působit velmi elegantně, pokud ho doplníte i o vodovodní baterie stejného designu. 

Sprchový sloup MIO-N s příslušenstvím splní vaše představy a požadavky pro sprchování plné relaxace a odpočinku.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz