Domů » Popularitu si získávají soukromé lety

Popularitu si získávají soukromé lety

by Emma Nová

Často se přistihneme při myšlence, že bychom potřebovali, aby den trval alespoň 30 hodin. Jedno obchodní jednání střídá druhé a každé z nich je třeba realizovat v jiném městě naší země nebo se dokonce vypravit po Evropě. Obrovskou zátěží jsou pak dlouhé hodiny při cestování. S tím vám může pomoci soukromý aerotaxík.

Můžete si přispat

V náročném dni musíte vstávat s východem slunce, abyste se v dopoledních hodinách mohli účastnit dohodnuté schůzky na opačném konci naší země? Musíte využít nejrůznějších přestupů a podstoupit dlouhá čekání, abyste se ve večerních hodinách dostali do Vídně nebo Berlína? Vracíte se domů unaveni a rozčarováni z toho, že vám jednání zabralo jen pár desítek minut, zatímco cestování celý den? Ztracený čas jste mohli využít mnohem lépe a také jste si mohli ušetřit nepříjemnou únavu. Jak? Dohodnout si pronájem vrtulníku. Soukromý let znamená, že využijete přímou trasu a rychlost více než dvě stě kilometrů v hodině. Váš den může začínat s devátou hodinou ranní a vše pohodlně stihnete.

Po náročném dni stačí nastoupit na soukromý let

Soukromý aerotaxík si můžete objednat i pro cestu zpět. Je možné, že na vás bude čekat nebo pro vás přiletí na dohodnuté místo v určitou hodinu. Přizpůsobí se vašemu časovému harmonogramu a díky rychlé dopravě stihnete ještě významnou společenskou událost ve večerních hodinách.

Nejlevnější aerotaxi je vrtulník

Pro soukromé lety s jedním nebo dvěma pasažéry vychází vrtulník cenově mnohem příznivěji než doprava letadlem. Přesvědčte se a prostudujte si aerotaxi ceník.

Redakce doporučuje