Home Cestování Popularitu si získávají soukromé lety

Popularitu si získávají soukromé lety

by czeko
0 comment

Často se přistihneme při myšlence, že bychom potřebovali, aby den trval alespoň 30 hodin. Jedno obchodní jednání střídá druhé a každé z nich je třeba realizovat v jiném městě naší země nebo se dokonce vypravit po Evropě. Obrovskou zátěží jsou pak dlouhé hodiny při cestování. S tím vám může pomoci soukromý aerotaxík.

Můžete si přispat

V náročném dni musíte vstávat s východem slunce, abyste se v dopoledních hodinách mohli účastnit dohodnuté schůzky na opačném konci naší země? Musíte využít nejrůznějších přestupů a podstoupit dlouhá čekání, abyste se ve večerních hodinách dostali do Vídně nebo Berlína? Vracíte se domů unaveni a rozčarováni z toho, že vám jednání zabralo jen pár desítek minut, zatímco cestování celý den? Ztracený čas jste mohli využít mnohem lépe a také jste si mohli ušetřit nepříjemnou únavu. Jak? Dohodnout si pronájem vrtulníku. Soukromý let znamená, že využijete přímou trasu a rychlost více než dvě stě kilometrů v hodině. Váš den může začínat s devátou hodinou ranní a vše pohodlně stihnete.

Po náročném dni stačí nastoupit na soukromý let

Soukromý aerotaxík si můžete objednat i pro cestu zpět. Je možné, že na vás bude čekat nebo pro vás přiletí na dohodnuté místo v určitou hodinu. Přizpůsobí se vašemu časovému harmonogramu a díky rychlé dopravě stihnete ještě významnou společenskou událost ve večerních hodinách.

Nejlevnější aerotaxi je vrtulník

Pro soukromé lety s jedním nebo dvěma pasažéry vychází vrtulník cenově mnohem příznivěji než doprava letadlem. Přesvědčte se a prostudujte si aerotaxi ceník.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz