Home pro Ženy Tak trochu jiné erotické pomůcky ocení především ženy

Tak trochu jiné erotické pomůcky ocení především ženy

by czeko
0 comment

Erotických hraček je k dispozici obrovské množství a najít si tu, která vyhovuje našim potřebám, se může zdát obtížné. V posledních letech se na přední příčky dostaly pomůcky s jemnými pulzacemi na klitoris, na které nedá dopustit mnoho žen.

Kde začít?

Partnerské soužití zahrnuje i společné intimní chvilky, do kterých by se neměl vloudit stereotyp. Erotické pomůcky jsou oblíbené nejen u párů, ale i lidí bez partnera, protože umí do našeho sexuálního života přinést nové impulzy a vzrušení. Jejich výběr ale často může být pěkný oříšek, když zrovna nevíte, co hledáte nebo kde začít. Pokud zatím váháte a v široké nabídce se vám nedaří zorientovat, začněte klasikou a zvolte vibrátor. A to doslova průměrný, protože tím chybu neuděláte. Průměrná velikost je opravdu dostačující, i když protagonisté lechtivých filmů nás často přesvědčují o opaku. Nemá cenu si domů pořizovat něco, co stejně nebudete používat, zlatá střední cesta je ideální. To samé platí o funkcích a provedení, někdy je méně více a pro seznámení se světem hraček pro dospělé je vibrátor skvělou volbou.

Nový oblíbenec

Vibrátor, jak již jeho název naznačuje, jemně vibruje a to způsobuje příjemné pocity a vzrušení. Novinkou posledních let jsou erotické pomůcky, které se přiloží na klitoris a díky jemným pulzacím je orgasmus zaručen do několika minut. Některé typy mají také funkci vibrací, kterou lze spojit s pulzacemi a zvýšit tak stimulaci, což vede k ještě lepšímu prožitku. Stimulátor na klitoris lze použít o samotě nebo zapojit do partnerských hrátek, úspěch je vždy zaručen. Výběr z mnoha modelů umožňuje volbu podle našich představ včetně barevného provedení nebo tvaru.

U erotických pomůcek je dobré při výběru myslet i na vodotěsnost, aby bylo možné si je vzít i do společné sprchy nebo koupele.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz