Home Cestování Vyrazte do Jánských Lázní a užijte si krásnou jarní dovolenou

Vyrazte do Jánských Lázní a užijte si krásnou jarní dovolenou

by czeko
0 comment

Tepla je stále víc, a tak mnozí z nás začínají přemýšlet o tom, kde si zajet na prodloužený víkend, nebo rovnou na jarní, či později letní dovolenou. Pokud chcete mít možnost vybírat z dostatku volných termínů, je načase začít rodinnou dovolenou řešit.

Krásným místem pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi, jsou bezesporu Jánské Lázně v srdci Krkonoš. Kvalitní a útulné ubytování i výtečnou kuchyni vám nabízí hotel Vyhlídka. Tento hotel získal za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení zákazníků HOTEL.CZ Certifikát kvality pro rok 2021.

Skvělá dovolená v zimě i v létě

Okolí hotelu Vyhlídka je velmi oblíbeno lyžaři a běžkaři, hotel se nachází jen 2 500 m od sjezdovky.

I v případě, že máte rádi saunu, oddech ve vířivce nebo aktivní pohyb v na klouby šetrném bazénu, Jánské Lázně wellness vás jistě uspokojí. Kromě vnitřního bazénu a privátní sauny vám nabízí i útulnou masérnu, kde můžete načerpat síly a dát oddechnout vašim svalům, ať už budete chtít masáž kompletní nebo některých částí těla. Je jen potřeba objednat se alespoň tři dny předem na e-mailu recepce.

Při hezkém teplém počasí od jara do podzimu můžete vsadit na cyklistiku a koloběžky, pěší turistiku, vydat se na Stezku korunami stromů, navštívit lanový park nebo si půjčit čtyřkolky. Výletů do okolí můžete podnikat mnoho, stejně tak je zde spousta míst k procházkám, ať už delším, či kratším.

Ubytování, s nímž budete spokojeni

Je důležité mít vždy kvalitní zázemí. Hotel Vyhlídka vám jej zajistí, ať už budete mít se sebou malé děti, nebo jste zamilovaný mladý pár či parta ostřílených kamarádů. Ubytování Jánské Lázně skýtá 17 jedno až čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízení.

Podívejte se na vyhlidkahotel.cz, prohlédněte si fotografie i nabídku výhodných pobytových balíčků. Dovolené zde nebudete litovat.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz