Home Cestování Ostrov Gozo: Poznejte krásu místních pláží a památek

Ostrov Gozo: Poznejte krásu místních pláží a památek

by czeko
0 comment

Ostrov Gozo je místem, kde je rozhodně co objevovat. O něco známější destinací je Malta, ovšem do tohoto souostroví patří právě také Gozo. Pokud toužíte po odpočinku a plánujete dovolenou, vyrazte na tento krásný ostrov.

Gozo

Malta je známým ostrovem, ovšem maltské souostroví zahrnuje také dva další obydlené ostrovy. Celkem se tak jedná o tři ostrovy – Gozo, Malta a Comino, dále pak tři neobydlené ostrůvky. Ostrov Gozo přivítá každého cestovatele. Ať už toužíte po klidném odpočinku na pláži, túrách krásnou přírodou, či poznávání památek a jiné kultury. Dovolená na Maltě se může nést v klidném duchu, Gozo totiž není tak turisticky známou destinací. Přesto zde však najdete spoustu zajímavých míst. Dovolená Malta vám zaručí mnoho skvělých zážitků.

Xlendi

Jestliže vás láká dovolená Gozo, vyrazte do vesničky Xlendi. Je považována za jednu z nejmalebnějších a svůj pobyt zde si nepochybně užijete. Nachází se zde také zátoka, pláž je zde mírná a hodí se tak i pro děti. Ovšem možnosti se nabízí pro každého, nezáleží tak na tom, zda chcete vyrazit s rodinou, přáteli či partnerem. Ubytování Malta nabídne komfortní – Arzella Aparments jsou ideálním místem pro váš pobyt. Pokoje v Arzella Apartments jsou skvěle vybaveny a poskytnou vám vše, co během pobytu budete potřebovat. Apartmány Malta jsou opravdu komfortní.

Kam vyrazit?

Na ostrově Gozo se rozhodně nebudete nudit. Poznávat můžete řadu památek, pevností a také okouzlujících panoramat. Příroda je dominantou této destinace – dovolená zde se nese v klidnějším duchu oproti Maltě. Přesto se však můžete těšit na bohatý noční život a řadu kulturních akcí v průběhu celého roku.

Gozo je ideální volbou, pokud stále hledáte, kam vyrazit na dovolenou. Ostrov má mnoho co nabídnout a nudit se zde rozhodně nebudete.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz