Home Finance Půjčka pro živnostníky poskytne hotovost nejen na podnikání

Půjčka pro živnostníky poskytne hotovost nejen na podnikání

by czeko
0 comment

Mnoho podnikatelů, včetně osob samostatně výdělečně činných, hledá nové zdroje financování. Častým řešením je půjčka na ičo. Díky ní lze získat hotovost nejen na podnikání. 

Půjčka pro živnostníky: počítejte s menší nabídkou

Kritéria dostupnosti úvěrů pro firemní klienty jsou přísnější než pro soukromé osoby. Proč? Protože zejména začínající podnikatelé patří do vysoce rizikové skupiny. Osoba samostatně výdělečně činná, která s podnikáním začíná, je v očích banky finančně méně spolehlivá. Je obtížnější předvídat její budoucí zisky a nedostatek stálého příjmu může mít za následek prostoje a zpoždění při splácení půjčky či hypotéky. Podnikatel to má těžší při získání půjčky na podnikání i hypotéky a to i u největšího poskytovatele hypoték, který dokáže vyjít vstříc – hypoteční banky.

V bance musí vlastník své vlastní firmy splnit vyšší požadavky na příjem a připravit se na další formality. V případě půjček do výplaty a rychlých půjček bez registru online existuje další problém: ne každý věřitel nabízí své služby samostatně výdělečně činným osobám. Bohužel pouze malá skupina nebankovních společností směřuje svou nabídku půjček na podnikatele. Půjčka pro živnostníky je vhodným řešením pro nečekané výdaje v podnikání i v soukromí. Podnikatel může použít získané prostředky ke zlepšení finanční likvidity, udržení podnikání nebo regulaci aktuálních nákladů. Mohou být mimo jiné směrováni pro: odměny pro zaměstnance, vypořádání obchodních nebo veřejnoprávních závazků, výdaje spojené s využíváním infrastruktury daného podnikatele nebo nákupem surovin a polotovarů. Řešením může být také zpětný leasing nemovitosti. I tyto peníze lze použít jako vklad do podnikání.

Jaké jsou výhody půjčky pro živnostníky

Moderní půjčka pro živnostníky se dnes dá velice snadno sjednat online. Podle potřeby si stačí zvolit půjčku na míru, vyplnit jednoduchou online žádost a během pár minut víte, zda vám byla půjčka schválena nebo zamítnuta. Krátkodobá nebankovní půjčka je obvykle vhodná i pro začínající živnostníky, kteří ještě nepodávali daňové přiznání. V případě, že použijete online srovnání, je možné si vybrat nejlevnější půjčky na trhu. 

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz