Home Móda Proleťte se s novým modelem PRIM OK-A

Proleťte se s novým modelem PRIM OK-A

by czeko
0 comment

V současné době letecký průmysl zažívá těžké časy, většina z nás nikam nelétá a zůstává v bezpečí svých domovů. Proto společnost ELTON hodinářská pro Vás připravila nový model hodinek, který je inspirovaný československým civilním letectvím. Můžete létat aspoň v myšlenkách se svými hodinkami PRIM OK-A. 

Hodinky jsou vytvořeny v duchu počátků československého letectví. Mají nové pouzdro se šroubovací korunkou, které je masivní, ale zároveň se velmi příjemně nosí. Výrazné lumi indexy, čitelné i za ztížených podmínek, evokují palubní přístroje. Nápis na číselníku OK-A je díky použití technologii tisku vizuálně odlišný z různých úhlů pohledu. Vodotěsnost byla zvýšena na 10 ATM. 

Jako třešnička na dortu je dvoulistá okřídlená vrtule na zadním víku. Tento symbol zdobil knoflíky předválečných stejnokrojů zaměstnanců ČSA. 

Hodinky patří do nové řady PRIM AUTOMATIC a jsou osazeny kvalitním švýcarským strojkem ETA. Ostatní komponenty hodinek, jako je pouzdro, korunka, ručky nebo číselník, byly vyrobený v České republice, ve společnosti ELTON hodinářská. 

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz