Home Cestování Rádi cestujete? Využijte lockdown pro plánování výletů

Rádi cestujete? Využijte lockdown pro plánování výletů

by czeko
0 comment

Jste milovníci cestování a turistiky a vládní opatření týkající se koronaviru vám kříží vaše cestovatelské plány. Nudíte se v karanténě? Máme pro vás řešení. Využijte toho, že máte více volného času a naplánujte si výlety na dobu, kdy se protikoronavirová opatření rozvolní.

S cestováním do jiných zemí si asi budeme muset dát chvíli na čas, ale výlety po naší zemi budou na jaře zcela jistě možné. Na jaře jsou jak velikonoční, tak jarní prázdniny a jistě je budeme chtít s rodinou využít na výletování, protože po náloži úkolů v rámci domácí výuky a lockdownu si všichni zasloužíme volno.

Blansko

Nesmutněte, že se k moři jen tak nedostanete, i Česká republika je krásná. Jsou zde i místa, která mají tu „krásu“ dokonce i v názvu. Takovým našim národním pokladem je Moravský kras. Moravský kras nabízí nejen systém podzemních říček a jeskyň, ale celé okolí nabízí čistý vzduch, malebnou přírodu a kulturní památky. Nebudete muset spát pod širákem, nebojte, doporučujeme k ubytování Blansko a jeho okolí, protože je skvělým výchozím bodem pro výlety do celého kraje. A až vás omrzí památky a přírodní úkazy, do Brna je to jen co by kamenem dohodil.

Hotel Probe je jedním z objektů, ve kterých se můžete ubytovat. Nehledejte tu však pouze ubytování, můžete zde kromě svatby upořádat firemní teambuilding, půjčit si zde kola, či se zde ubytovat dlouhodobě. Nedaleko je i ski areál, a tak zde můžete strávit i zimní dovolenou. Vládní opatření se mění každým dnem, proto budete-li chtít jistotu, že ubytování bude fungovat, raději si do hotelu zavolejte. Kontakt najdete na http://www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha, případné dotazy vám zdejší milý personál rád zodpoví.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz