Home Cestování Party stan 3×3

Party stan 3×3

by czeko
0 comment

Gastro festival nabízí nejlepší kulinářskou kulturu a je jedním z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších akcí. Mezi populární gastro festivaly patří degustace vína a pivní festivaly. V dnešní době se gastro festivalem mluví také street food festivaly.

Účast na festivalu s party stanem 3×3

Rádi vaříte a je pro vás důležitá spokojenost zákazníka? Prezentujte na festivalu své oblíbené speciality v párty stanu 3×3. Kromě vybavení, které potřebujete pro přípravu jídel, bude nutné také mobilní zastřešení. Stan je robustní, pevný, poskytuje bezpečí a vytváří prostorné místo pro přípravu jídel. Rozložíte ho za pár vteřin. Doporučujeme zvolit hliníkovou konstrukci, která se kvůli svým profesionálním vlastnostem často používá ve stravování. Konstrukce stanu má šestihranný profil s odolností vůči větru do 55 km / h. Hliník je o třetinu lehčí v porovnání s ocelí, což umožňuje snadnější přepravu.

Plachty party stanů 3×3 jsou nepromokavé a nenáročné na údržbu. Snadno se čistí, na jejich údržbu budete potřebovat pouze čistou vodu. Pokud však budou plachtoviny více znečištěné např. od země nebo trávy doporučujeme použít saponát. K čištění nepoužívejte bělidla nebo jiné agresivní prostředky. Často se nás klienti ptají jestli je vhodné praní plachtovin v pračce – tento způsob však nedoporučujeme, protože by se mohla poškodit PVC vrstva – pogumovaná spodní část plachtoviny a tak snížit její životnost.

Evropské chutě pod party stany 3×3

Budete fascinováni představením evropských zemí prostřednictvím chuti národních jídel. Moderní gastronomie si našla své místo i při tradičních jídlech. Stany s rychlým občerstvením najdete téměř na každém kroku v každodenním životě. Chtěli byste poznat kulturu a stravovací návyky cizích zemí? Za místními specialitami v zemi nemusíte cestovat do zahraničí. Stačí navštívit Mezinárodní festival chuti. Přilákají vás lahodné vůně připravených jídel a tradiční kombinace chutí. Přípravu jídla a nápojů si můžete vychutnat přímo ve stáncích. Určitě oceníte tyto praktické párty stany které ochrání nejen Vás a připravené pokrmy ale i vašich zákazníků. 

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz