Home Bydlení Inovace, které ocení moderní města i obce

Inovace, které ocení moderní města i obce

by czeko
0 comment

Lidem se dnes žije dobře hlavně v moderních městech a obcích, kde jsou skvěle informováni o všem, co se zrovna v obci a městě děje. Pokud patříte k lidem, kteří nejsou dobře informováni o blížících se akcích, pravděpodobně vaše město nebo obec postrádá inovace, které vedou k lepší informovanosti. Postrádá zejména mobilní aplikace a digitální úřední desky, jimiž se dnes vyznačuje každé moderní místo k životu. 

Aby lidé z měst a obcí neutíkali, musí se starostové obcí a měst snažit o to, aby jednotlivá místa byla zároveň moderními místy k života. A tak je třeba investovat jak do mobilních aplikací, tak do digitálních úředních desek. 

Mobilní aplikace pro rychle informují, ať už jste kdekoli

Využití najdou mobilní aplikace na míru nejen ve firmách ve službách, ale také v restauracích nebo v obcích a městech. Mobilní aplikace totiž přináší rychlé informace o aktuálním dění, ať už je člověk kdekoli. Ať už se člověk nachází na druhém konci republiky nebo daleko za oceánem, vždycky může být informován o tom, co se děje v jeho rodném městě nebo obci. Můžete vědět, kdy se koná oblíbený sportovní ples nebo kdy se plánuje odvážet plast. 

Pokud jste městem či obcí bez mobilní aplikace, obraťte se na odborníky ze společnosti Appkee, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru dle vašich požadavků. 

Digitální úřední deska vymění klasické úřední desky

Jste obcí, ve které se stále tyčí před obecním úřadem klasická úřední deska? Pak je načase investovat do modernizace, respektive do inovace klasické úřední desky. Aktuálně jsou trendy digitální úřední desky, které poskytují informační servis čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. 

Nemusíte publikovat jen aktuality z města, ale také lze nasdílet informace o počasí, turistické mapy nebo obecní zpravodaj v elektronické podobě.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz