Home Zdraví Podpořte zdraví i imunitu vašich blízkých a věnujte jim zdravé YUZU boxy

Podpořte zdraví i imunitu vašich blízkých a věnujte jim zdravé YUZU boxy

by czeko
0 comment

Mnohdy je nelehké udělat radost při příležitosti narozenin, svátku nebo jiné události, kterou chcete oslavit a někoho obdarovat. Ať už hledáte dárek pro rodiče, sourozence, kolegyni nebo kamarády, vždy se trefíte „do černého“, když věnujete některý ze čtyř druhů YUZU boxů. Zvolit můžete přesně takový, který přijde obdarovanému nejvíc vhod.

Seznamte se s ovocem YUZU

Nejdříve si představme citrusové ovoce YUZU, o němž jsou vedeny první zmínky v Číně již před více než 1 000 lety. Jedná se o citrusy, které mají 3x více vitaminu C, než klasické citrony. Jedna lžíce YUZU Tea, z něhož připravíte horký nebo studený nápoj, obsahuje 173 % denní doporučené dávky vitaminu C. K tomu i mnoho antioxidantů a minerálů.

V boxech najdete vždy jeden ze dvou typů YUZU Tea. Prvním je klasický YUZU Tea, který se složen z čerstvých plodů YUZU a medu. Chutná i voní báječně, jako když spojíte mandarinku, citron a grep. Hořko-sladko-kyselá chuť se hodí jak do studených měsíců, tak pro osvěžení v létě.

Druhým typem je YUZU Ginger Tea, v němž se nachází 18 % čerstvého YUZU ovoce, 20 % zázvoru a 5 % medu. V obou případech vám pro přípravu chutného nápoje o objemu 250 – 300 ml postačí jedna lžíce YUZU Tea.

V YUZU boxech dál najdete i esenciální olej. I tady najdete dvě varianty, a to esenciální olej Yuzu nebo esenciální olej Ginger root. Použít se dají mnoha způsoby, jsou vhodné k oblíbené aromateriapii, do aromalamp, difuzérů i k výrobě kosmetiky. S přispěním těchto esenciálních olejů najdete emocionální zklidnění, odstraníte stres a napětí, pomůžete zklidnit bolavé svaly a zmírnit záněty, odstranit infekce a mnohé jiné.

Podívejte se na kompletní informace k YUZU citrusům i na příběh YUZU. Dárek si budete chtít s velkou pravděpodobností koupit i sami pro sebe.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz