Home pro Ženy Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

by czeko
0 comment

Představte si, že by váš nepříjemný problém propocené košile, naráz zmizel. Moderní prostředky vás toho mohou zbavit. Navrátí vám pocit klidu, svobody a možná i ztracené sebevědomí, které často hyperhidróza způsobuje. V jednoduché a bezpečné proceduře.

O co jde?

Při léčbě nadměrného pocení je třeba určit místa vhodná k ošetření. Nejčastěji se jedná o podpaží, dlaně a chodidla, výjimečně i jiné oblasti. Do žádoucích partií se pak injekčně aplikuje látka botulotoxin. Ten dokáže blokovat přenos nervových impulsů na zakončení potních žláz. Tím tlumí jejich činnost. Pocení je výrazně eliminováno anebo dokonce zcela zmizí.

Je to bezpečné?

Rozhodně ano. V oblasti dermatologie je dnes důležitým a oblíbeným pomocníkem. Taktéž vás nečeká žádný traumatický zážitek. Pokožka se ošetří anestetickým krémem a aplikace je téměř bezbolestná. Také je rychlá a není třeba dodržovat ani žádná zvláštní omezení (pouze těsně po zákroku vynechejte náročné sportovní aktivity a saunování).

Jak to vypadá?

Ošetřující lékař si s vámi o všem promluví a pokusí se odhalit faktory, které zapříčiňují nadměrné pocení. Poradí vám, co vše můžete udělat pro přirozenou eliminaci tohoto problému.

Poté zkouškou biochemické reakce vašeho těla určí oblasti, které by měly být ošetřeny.  Výsledek přetrvá od 6 do 8 měsíců. Pak se můžete rozhodnout, zda budete chtít ošetření zopakovat.

Výběr kliniky

Samozřejmě potřebujete zkušené ruce odborníka, jen ten ví přesně, která oblast a jak má být přesně ošetřen, aby byla aplikace účinná. Svěřte se proto do péče estetické kliniky Altos v Praze. Perfektní výsledky, zkušení odborníci, špičkové přístroje a velmi příjemné prostředí. To vše tam najdete.

Neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci a popovídat si o odstranění nadměrného pocení botulotoxinem či o jakékoliv jiné proceduře pro získání krásy, zdraví a sebevědomí.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz