Home Cestování Naše putování z Města andělů do Města hříchů

Naše putování z Města andělů do Města hříchů

by czeko
0 comment

Naším výchozím bodem bylo samotné Los Angeles, kde jsme strávili první dva dny našeho desetidenního road tripu po západě USA. Prohlídka slavného Hollywoodu, výhled na město z observatoře Griffith a procházka po pláži Venice Beach byly jen některé z našich zážitků.

Změna tempa přišla s návštěvou Muzea současného umění (MOCA). Obdivovali jsme díla různých umělců a byli fascinováni rozmanitostí vystavených děl. V Los Angeles jsme také měli možnost vyzkoušet místní gastronomii, od burrit a sushi po korejské BBQ.

Naše poslední zastávka v LA byla čtvrť Echo Park, kde jsme se prošli kolem malebného jezera a navštívili několik místních obchodů a kaváren. Je to skvělá čtvrť, která nabízí klidnější a více místní zážitek než rušné centrum města.

Výlety mimo město: Mohavská poušť a Joshua Tree

Opustili jsme ruch Los Angeles a zamířili na východ do Mohavské pouště. Průjezd touto obrovskou a surovou krajinou byl ohromující. Zastavili jsme se v malém městě Barstow, kde jsme si v Route 66 Mother Road Museum prohlédli historické předměty z éry Route 66.

Následující den jsme strávili v národním parku Joshua Tree. Přestože bylo nesnesitelné horko, nádherné výhledy na krajinné formace a neobvyklé stromy stály za to. Noc jsme strávili na jednom z méně frekventovaných kempů v parku, kde jsme měli možnost pozorovat hvězdné nebe bez jakéhokoli světelného znečištění.

Další zastávka bylo město Palm Springs, známé svými luxusními rezorty a golfovými hřišti. I když jsme nebyli ubytováni v žádném z těchto resortů, užili jsme si relaxační odpoledne ve městě, kde jsme navštívili několik galerií a obchodů s retro oblečením.

Hříšné město nás vítá

Konečně jsme dorazili do Las Vegas, naše konečné destinace. Bylo to ohromující vidět všechny ty světla a energii tohoto města. Naše první zastávka byla na Las Vegas Strip, kde jsme se podívali na několik známých hotelů a kasin, včetně Bellagio, Caesars Palace a The Venetian.

Následující den jsme se vydali do starého Las Vegas, také známého jako Fremont Street Experience. I když je méně známý než Strip, nabídl nám jiný pohled na město s jeho neonovými znameními, pouličními umělci a místními bary. Zkoušeli jsme také své štěstí v několika menších kasinech.

Poslední den našeho road tripu jsme strávili relaxací u bazénu našeho hotelu a přemýšlením o všech nádherných místech a zážitcích, které jsme měli šanci zažít během našeho putování z Los Angeles do Las Vegas. Bylo to nezapomenutelných deset dní, plných objevů a dobrodružství.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz