Home Magazín Na budoucnosti planety záleží aneb Loctite pomáhá

Na budoucnosti planety záleží aneb Loctite pomáhá

by czeko
0 comment

Značka vteřinových lepidel Loctite společnosti Henkel rozjela projekt, který má napomoci životnímu prostředí a přírodě. Čechům i Slovákům nabídla možnost zapojit se díky soutěžím i osvětě.

Je důležité, abychom následujícím generacím přenechali domov, ve kterém budou vlci, medvědi, zurčení potoků, vůně lesů a rozkvetlé louky. Klimatická změna, vymírání rostlin i živočichů nebo odlesňování a vysychání pramenů se zejména v posledních letech stává horkým tématem i v České republice a na Slovensku.

Pomozte opravit planetu s Loctitem – zásadní přitom mohou být drobnosti, které v běžném životě změníte, a ještě díky nim ušetříte. Velice nápomocná je recyklace. Nevyhazujte své oblíbené věci, ale opravte je.

Začít můžete okamžitě. Stačí k hrnečku přilepit ouško, místo toho abyste jej vyhodili. Vdechněte život kabelce, pásku, sponce i botám. Na první pohled se to nezdá, ale díky recyklaci a druhému životu věcí se výrazně může snížit dopad na prostředí i naši milovanou modrou planetu.

Aby dobrý skutek lidi opravdu hřál, přišel Loctite i se soutěžemi, ve kterých bylo možné vyhrát úžasné ceny. Každý, kdo opravil nějakou věc vteřinovým lepidlem Loctite, se mohl zúčastnit. Stačilo spravený předmět vyfotit a fotografii sdílet na www.pouzivejloctite.cz.

Každá taková fotografie pomohla hned dvakrát. Kromě toho, že opravená věc mohla dál sloužit, slíbila značka Loctite za každou fotografii zasadit jeden strom. Do soutěže se v České a na Slovenské republice připojilo téměř 200 fotografií (198). To je hezké číslo. Loctite se ale rozhodl pomoci ještě více, a úsilí lidí tak znásobit a podpořit. A tak bylo vysazeno 500 stromů.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a kteří podíleli na pomoc naší planety. Toto je ovšem jen začátek! Připojte se k nám pro dobrou věc. Stačí tak málo, slepit, opravit, recyklovat – vrátit věcem život a pomalu i planetě.

www.pouzivejloctite.cz

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz