Home pro Ženy Máte rádi víno? Ochutnejte Old Porter

Máte rádi víno? Ochutnejte Old Porter

by czeko
0 comment

Alespoň tu a tam se u každého z nás vyskytne příležitost, kdy se skvěle hodí otevřít si nějaké lahodné a výjimečné víno. Někdo jej otvírá u výročí svatby, seznámení, u příležitosti narozenin, Vánoc a podobně. Můžeme si jej ale vychutnat u romantické večeře, při relaxaci ve vaně, nebo použít při vaření lahodného pokrmu. Ať už máte rádi červené, bílé či růžové, určitě by vám nemělo uniknout víno s názvem Old Porter.

Bohatý výběr chutí

Vína Old Porter se všeobecně řadí k těm nejoblíbenějším. Jestliže jej jednou ochutnáte, v drtivé většině případů si jej budete chtít dopřát znovu. K nám jsou dováženy kvalitní vína Old Porter ze Španělska. Dováží je společnost BMC Brno, která potraviny ze zahraničí dováží již desítky let a ví, kde odebírat, aby byli našinci plně spokojeni.

Z vín, které díky ní můžete ochutnat, je k dispozici bílé, červené i růžové Old Porter ze španělské oblasti Montilla – Moriles, kde je kraj proslulý zvláště sladkými víny. Vede tady odrůda Pedro Ximénez. Vína pochází z jednoho z nejlepších sklepů oblasti, a to z vinařství Bodegas Pérez Barquero, které vzniklo již v roce 1905. Především ze zmiňované odrůdy Pedro Ximénez vyrábí výtečná sladká i suchá vína, která jsou proslulá a vysoce hodnocená po celém světě. Získalo mnohá mezinárodní ocenění a medaile, a i díky tomu lze jejich zboží zakoupit ve 45 zemích světa.

Bílé a červené víno Old Porter je k dispozici již několik let, ale novinkou je právě nyní růžové víno. Všechny podrobnosti o těchto lahodných mocích najdete na webových stránkách http://www.oldporter.cz/. Zkráceně můžeme říci, že jsou všechna tři vína sladká, ale každé přitom chutná zcela odlišně. Jejich chuť si zamilujete. Co se týče míry alkoholu, ta se pohybuje v rozmezí 12,5 % – 21 %.

Vína Old Porter z vinařství Bodegas Pérez Barquero koupíte buď ve známých hypermarketech, které jsou vám blízko, nebo ve specializovaných prodejnách. Vaší investice nebudete litovat, uvidíte. Portská vína jsou výtečná a delikátní.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz