Home Cestování Lysá hora a wellness za odměnu. I tak lze prožít dokonalý víkend

Lysá hora a wellness za odměnu. I tak lze prožít dokonalý víkend

by czeko
0 comment

Přemýšlíte nad tím, jak strávit víkend, který se nezadržitelně blíží? Nemusíte být doma a nemusíte sledovat své oblíbené seriály. Můžete vyrazit za velkým dobrodružstvím, které zažijete v Beskydech. Samozřejmě v Moravskoslezských Beskydech, nemusíte jezdit za hranice, abyste si užili krásy tohoto pohoří. 

Beskydy jsou stále více navštěvovaná oblast. Je tomu tak zejména proto, že se zde nachází celá řada krásných turistických cílů, jež stojí za to vidět nebo navštívit. Pokud navíc patříte k vášnivým milovníkům turistiky, čas strávený v Beskydech si opravdu užijete. Na své si však přijdou i ti, kteří chtějí opravdu jenom relaxovat. O wellness v Beskydech totiž taky není nouze. 

Nejdříve se vydejte na Lysou horu

Abyste však měli ze sebe dobrý pocit, abyste taky udělali něco pro své tělo a zdraví, měli byste se vydat na vrchol Lysé hory, jelikož to je ten nejvíce atraktivní turistický cíl v Moravskoslezských Beskydech. Lysá hora je v současné době označována za nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, což znamená, že nahoru se nedostanete snadno. Ten výhled však bude následovně stát za to!

Je také třeba konstatovat, že nahoru vede rovnou několik tras a stezek, které přináší opravdu krásnou podívanou už při výšlapu na Lysou horu. Nejoblíbenější trasou je jednoznačně Bezručův výplaz, který je pojmenován po známém českém básníkovi. 

Po Lysé hoře odměna v podobě wellness

A když konečně zdoláte Lysou horu, zasloužíte si v tom případě pořádnou odměnu. A tou odměnou pro vás může být pobyt ve wellness, což je zároveň úchvatná romantika v samém srdci Beskyd. Doporučujeme navštívit konkrétně Penzion Jurášek, což je luxusní ubytování v Beskydech, konkrétně ubytování v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Vsadíme se, že se vám tu zalíbí natolik, že zanedlouho budete opět na recepci!

Náš tip: Přibalte si na výlet do Beskyd i horské kolo. Cyklovýlety po okolí jsou nezapomenutelné.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz