Home Magazín Letní nákupy ve VaNa1

Letní nákupy ve VaNa1

by czeko
0 comment

Teplo už je tady, a to znamená, že léto jakbysmet. S tím ovšem přichází čas nejen na vybírání dovolené, kde si po roce konečně oddechnete, ale i výběr outfitů, se kterými zazáříte. Pokud po zaplacení dovolené či z jakéhokoliv jiného důvodu už nemáte peníze nazbyt, nezoufejte. Právě proto je tu nový outlet store VaNa1, který svým názvem odkazuje na své umístění. Nachází se totiž v centru hlavního města na Václavském náměstí. A co víc? Nakoupíte zde vše potřebné za hubičku.

Na prostoru 2700 m2 naleznete jak módu známých značek, jako Guess, Lee, Levis a mnoho dalších, tak i sportovní, luxusní či originální kousky. Dalším velkým plus je také to, že od některých modelu se v obchodě nachází jen pár kousků. Odpadá tedy i to, že váš outfit bude mít na ulici každý druhý kolemjdoucí. Nyní společně s letní sezonou přichází do VaNa1 nové kousky, které jsou v teplých dnech nezbytné.

Například šaty, které jsou nepostradatelným kouskem oblečení v šatníku každé ženy, zde koupíte již od 300,- Topy, jenž se skvěle hodí jak k sukni, tak i džínám, od 200,-. Samozřejmostí jsou i nejrůznější sandálky či nazouváky od 350,-.

Naprostou nezbytností na léto jsou ovšem sluneční brýle, které využijete nejen ve městě, ale i na kýžené dovolené. Ve VaNa1 jich najdete mnoho od všemožných značek jako Guess, Fendi, Calvin Klein, Tom Ford nebo Liu Jo.
K novému outfitu jistě uvítáte i novou kabelku. Za zmínku určitě stojí nové modely od Valentina nebo naprosto kouzelné a vtipné od značky Love Moschino.

Nutno dodat, že kromě dámské módy, zde najdete oblečení i pro pány a děti. Určitě do VaNa1 zaskočte. Uvidíte, že sami budete příjemně překvapeni tím, jak stylově a zároveň levně se dá nakupovat. Po první návštěvě už nebudete chtít jinam. https://www.instagram.com/vana1outlet/

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz