Home Magazín Let balónem

Let balónem

by czeko
0 comment

Pro koho je let balónem vhodný

S hlavou v oblacích – a s milovanou osobou po boku. Balón sice, na rozdíl od auta nebo vlaku, nevyniká praktičností, co se dopravy týče, zato však přímo vybízí k tomu, abyste do něj nastoupili se svou drahou polovičkou a nechali se povznést k výšinám. Proto je také let balónem mimořádně vhodným dárkem k výročím svateb, valentýnu, prvnímu máji či jako předstupeň svatební cesty. Neznamená to ovšem, že vyhlídku z ptačí perspektivy by neocenil někdo další z vašich blízkých, třeba babička, maminka nebo kamarádka. Ideální příležitostí může být slavení narozenin. Let balónem si zkrátka může užít úplně každý bez ohledu na věk!

Kam vyrazit na let balónem

Pokud milujete památky a historické budovy, jistě oceníte širokou nabídku vyhlídkových letů nad Prahou, Brnem, Olomoucí či jiným architektonicky zajímavými městy jako je menší, ale neméně nádherná Telč. Právě města z výšky patří l těm nejzajímavějším; kdy jindy budete mít možnost pozorovat střechu Národního divadla, olomoucký morový sloup, anebo prazvláštní brněnský orloj?

Na své si ovšem přijdou i milovníci hustých lesů a nekonečných luk, které jsou v naší zemi k vidění. Pestrou škálu letů nabízí vesničky poblíž národních parků jako je Českosaské Švýcarsko či Krkonoše. Výhled na krajinu je prostě neodolatelný! Pokud poletíte nad ránem či naopak v podvečer, máte poměrně slušnou šanci na spatření uhánějící lesní zvířeny a můžete zamávat káněti, které se bude nacházet ve zhruba stejné výšce jako vy. Naopak nad vámi budou proletovat letadla . 

Vzhůru do oblak

Máte pocit, že balónem je právě pro vás či někoho blízkého to pravé ořechové? Neváhejte a let si objednejte, alespoň jednou za život se vyplatí nechat všechny starosti hluboko pod sebou a z bílých mraků mávat lidem, kteří upírají oči k nebi – na vás!

https://www.youtube.com/watch?v=jnlF6UKCFdA

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz