Home Magazín Vyhlídkový let vrtulníkem

Vyhlídkový let vrtulníkem

by czeko
0 comment

Toužili jste vždy po nějakém velmi netradičním adrenalinovém zážitku? Máte rádi letadla a baví vás kochat se ubíhající krajinou z výšky? Vyzkoušejte jedinečný vyhlídkový let vrtulníkem. Nabízíme vám nejen úchvatné pohledy na všech sto věží Prahy shora, jak ji vidí ptáci, ale i na další města České republiky. Pro lety vrtulníkem vybíráme mnoho zajímavých lokalit.   

Adrenalinový let vrtulníkem

Létat vrtulníkem je naprosto originální a netradiční zážitek na rozdíl od letadla. Vrtulníky mají velké možnosti svobody pohybu, je možné se s nimi v letu zastavit, otočit, pohybovat do stran nebo i couvat. Rozsáhlé schopnosti stroje tak nabízejí více zábavy v letu. Náš vrtulník Robinson r44 je lehký čtyřmístný moderní jednomotorový vrtulník. Ty jsou celosvětově rozšířené a využívají se hojně pro vyhlídkové lety, na práce s vrtulníkem i jako výcvikové stroje pro začínající piloty. Ve své výbavě je má  také armáda i policie.  Ve vrtulníku se můžete cítit nejen jako armádní výsadkář, ale také jako reportér snažící se ulovit nejlepší záběr. Vybíráme piloty, kteří jsou školení profesionálové a dbají na vaši bezpečnost. Stačí se jen bez starostí bavit, užívat si manévry vrtulníku a úchvatné pohledy z ptačí perspektivy. Rozhodně se nebudete nudit.

Let vrtulníkem nad krásami Česka

S našimi vrtulníky pořádáme vyhlídkové lety nad českými městy, ale i nad hrady a zámky a vodními nádržemi. Neméně zajímavé jsou přelety nad golfovými resorty, které vás uchvátí svou fascinující strukturou při pohledu z výšky.

Soukromý adrenalinový let vrtulníkem Praha a Mladá Boleslav mohou být nejen skvělým zážitkem pro vás, ale můžete je i věnovat svým blízkým jako netradiční dárek. Jistě budou velmi potěšeni a budete se ještě dlouho bavit o vzrušujících zážitcích z letu.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz