Home Magazín Koberec dodá interiéru zcela nový ráz

Koberec dodá interiéru zcela nový ráz

by czeko
0 comment

Přemýšlíte, čím oživit obývací pokoj, prostornou halu, dětský pokoj nebo třeba ložnici? Připadá vám, že máte doma nedostatek barev, ale vybavení je nakoupeno, stěny vymalovány a vy hledáte drobnější doplňky, kterými celkový dojem změnit? Možná chcete domů dodat i víc útulna a pocit tepla. K tomuto všemu a mnohému dalšímu vám pomohou správně zvolené kusové koberce.

Koberce s vysokým vlasem si zamilujete

Už jste měli možnost projít se po koberci s vysokým vlasem? Pokud ano, určitě vás nenechal bez povšimnutí, a pokud ne, vězte, že z něj budete nadšení. Milují je nejen dospělí, ale i děti. Jsou totiž měkké, hebké, velmi příjemné na dotek, navozují pocit tepla… K dostání jsou v mnoha provedeních, a tak si vyberete ať už hledáte jednoduchý typ, nebo chcete něco netradičního.

Velmi zajímavě vypadají např. koberce Shaggy vysoký chlup. Dělí se do několika kategorií. Kupříkladu v kategorii Fusion najdete koberce s 5 cm dlouhými chlupy, které jsou hrubšího rázu díky tomu, že jsou zhotoveny z vícera chlupů stečených v jeden. I tak je ale koberec jemný, jen vlákna jsou silnější, hrubší. Anebo v kategorii Dream Shaggy najdete jedny z nejžádanějších kusových koberců pro jejich velmi hustý vlas s délkou 5 cm. Jsou ideální do ložnic i obývacích prostorů. Vybírat můžete v mnoha barevných variantách i velikostech.

Rádi byste koberec zelený, béžový nebo třeba růžový?

Prodejci koberců nabízí krásné kusové koberce do všech prostorů domu. Můžete použít praktické filtry, které na jejich stránkách najdete a hledat koberec třeba podle barvy, vzoru, materiálu, výšky vlasu… Tady můžete vidět např. koberce zelené barvy: https://www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/. Nebo vás láká nějaká jiná? Stačí ji změnit v uvedeném filtru.

Dopřejte krásný koberec i dětem

I děti mají své pokojíky rády pestré, útulné, doplněné o vybavení, které jim bude navozovat příjemnou atmosféru. Hezký je např. dětský koberec zelený ve tvaru květiny, který se bude líbit holčičkám. Máte-li doma kluka, zvolte třeba dětský koberec Ultra Soft Stavba. Bude mít nejen teplo pro hraní na zemi, ale zároveň spoustu tras, po kterých bude moct na koberci jezdit.

S kobercem váš byt či dům získá zcela nový nádech. Poohlédněte se po modelech, které vyhoví vašim vzhledovým i praktickým představám a změňte obývák, ložnici či dětský pokoj už dnes.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz