Domů » Koberec dodá interiéru zcela nový ráz

Koberec dodá interiéru zcela nový ráz

by Petra Halvíková

Přemýšlíte, čím oživit obývací pokoj, prostornou halu, dětský pokoj nebo třeba ložnici? Připadá vám, že máte doma nedostatek barev, ale vybavení je nakoupeno, stěny vymalovány a vy hledáte drobnější doplňky, kterými celkový dojem změnit? Možná chcete domů dodat i víc útulna a pocit tepla. K tomuto všemu a mnohému dalšímu vám pomohou správně zvolené kusové koberce.

více v článku...

Koberce s vysokým vlasem si zamilujete

Už jste měli možnost projít se po koberci s vysokým vlasem? Pokud ano, určitě vás nenechal bez povšimnutí, a pokud ne, vězte, že z něj budete nadšení. Milují je nejen dospělí, ale i děti. Jsou totiž měkké, hebké, velmi příjemné na dotek, navozují pocit tepla… K dostání jsou v mnoha provedeních, a tak si vyberete ať už hledáte jednoduchý typ, nebo chcete něco netradičního.

Velmi zajímavě vypadají např. koberce Shaggy vysoký chlup. Dělí se do několika kategorií. Kupříkladu v kategorii Fusion najdete koberce s 5 cm dlouhými chlupy, které jsou hrubšího rázu díky tomu, že jsou zhotoveny z vícera chlupů stečených v jeden. I tak je ale koberec jemný, jen vlákna jsou silnější, hrubší. Anebo v kategorii Dream Shaggy najdete jedny z nejžádanějších kusových koberců pro jejich velmi hustý vlas s délkou 5 cm. Jsou ideální do ložnic i obývacích prostorů. Vybírat můžete v mnoha barevných variantách i velikostech.

Rádi byste koberec zelený, béžový nebo třeba růžový?

Prodejci koberců nabízí krásné kusové koberce do všech prostorů domu. Můžete použít praktické filtry, které na jejich stránkách najdete a hledat koberec třeba podle barvy, vzoru, materiálu, výšky vlasu… Tady můžete vidět např. koberce zelené barvy: https://www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/. Nebo vás láká nějaká jiná? Stačí ji změnit v uvedeném filtru.

Dopřejte krásný koberec i dětem

I děti mají své pokojíky rády pestré, útulné, doplněné o vybavení, které jim bude navozovat příjemnou atmosféru. Hezký je např. dětský koberec zelený ve tvaru květiny, který se bude líbit holčičkám. Máte-li doma kluka, zvolte třeba dětský koberec Ultra Soft Stavba. Bude mít nejen teplo pro hraní na zemi, ale zároveň spoustu tras, po kterých bude moct na koberci jezdit.

S kobercem váš byt či dům získá zcela nový nádech. Poohlédněte se po modelech, které vyhoví vašim vzhledovým i praktickým představám a změňte obývák, ložnici či dětský pokoj už dnes.

Redakce doporučuje