Home pro Ženy Jaký pořídit dárek? Darujte voucher!

Jaký pořídit dárek? Darujte voucher!

by czeko
0 comment

Vybírání dárku je složitý úkol. Pokud nevíte, co má oslavenec rád, je to ještě větší oříšek. Většinou přemýšlíme, zjišťujeme, ptáme se rodiny, co by obdarovanému udělalo radost. Mnohdy se však stane, že přestože jsme přesvědčení, že jsme vybrali ten nejlepší dárek, nesetkáme se při rozbalení dárečku s nadšením.

Chcete udělat radost, ale nejste si příliš jistí, čím? Řešením je pořídit oslavenci dárek ve formě voucheru, a on si pak sám dárek uplatní na něco, co mu opravdu radost udělá. Kde takový voucher sehnat? Například na webových stránkách https://www.vipvoucher.cz/.

Voucher není tak neosobním dárkem, jakým jsou peníze v hotovosti. Ty samozřejmě udělají radost vždy, ale oslavenci vysílají signál, že jste si s pořízením dárku pro něj, nedělali žádné starosti. Někteří citliví jedinci si to mohou vztáhnout na sebe tak, že vám na nich nezáleží. A to přeci nechcete, že.

Voucher můžete darovat nejen klasicky v obálce. Nebojte se inspirovat například na Pinterestu. Najdete tam nekonečné množství nápadů, jak darovat vouchery a poukázky.

Přemýšlíte, jaký voucher udělá největší radost? Příznivce elektroniky a všechny ty, kteří shání nové spotřebiče do domácnosti jistě nadchne Alza dárkový poukaz. Je jen na vás, v jaké hodnotě poukaz pořídíte. Obdarovaný jej může uplatnit online na nákup veškerého zboží ze sortimentu e-shopu www.alza.cz. Je to skvělý tip na dárek pro muže, protože ti si rádi vybírají elektroniku podle svého gusta, takže byste se málokdy trefili do vkusu obdarovaného.

Má-li oslavenec takzvaně „všechno a nic nepotřebuje“, jak s oblibou říkávají především naši rodiče, aby nám ušetřili výdaje, zkuste jim darovat nehmotný dárek. Jaký? Darujte jim zábavu, hezké zážitky a vzpomínky. Cinestar dárkový poukaz ocení všichni milovníci filmů. Jistě ocení, že si mohou vybrat film podle svého.

Jako bonus je po kině pozvěte na narozeninovou večeři. Uvidíte, že společně strávený čas je nakonec jeden z nejlepších dárků pro všechny.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz