Home Magazín Jak vyrobit vlastní etikety?

Jak vyrobit vlastní etikety?

by czeko
0 comment

Etikety a štítky představují nezbytnou součást každého výrobku. Jestli podnikáte v oboru, kdy potřebujete produkty označit informacemi, potřebujete štítky. Většina podnikatelů si toto zhotovení objednává u specializovaných firem. Víte ovšem, že si toto můžete zrealizovat sami? Ušetříte dost peněz.

Samolepicí etikety – výběr

Samolepicí etikety na kotoučích nabízí spousta firem. Zaplatíte ale cizí práci nebo dáte přirážku za materiál. Přitom si stačí pořídit speciální program a sehnat si vlastní štítky. Ušetříte spoustu peněz a přitom to není nic složitého. Samolepicí etikety si lze pořídit na kotoučích, což je praktické pro snazší aplikaci, nalepení a skladování. Když s nimi označujete výrobky, jde vám práce rychle od ruky. Až si budete vybírat etikety, zvažte, k jakému účelu jsou. Velkou roli hraje prostředí, v němž se daný výrobek bude nacházet a jak se s ním bude manipulovat. Například PPL štítky pro zasílání balíků nemusí tolik vydržet, protože se jedná o krátkodobé využití. Plastové etikety už vydrží náročnější prostředí, což může být vlhko, velké teplo, venkovní prostředí. Termocitlivé etikety zase odolají změnám teplot. Přepravní termoetikety snesou i manipulaci s výrobky. Tyto štítky jsou kompatibilní s tiskárnami etiket a čárových kódů. Tím se dostáváme k tomu, jak je označíte.

Etikety – program BarTender Professional

Pokud si budete zhotovovat vlastní etikety, potřebujete software. Například BarTender Professional, který je speciálně navržen pro návrh a tisk štítků, čárových kódů, plastových karet a dalších podobných produktů. Podporuje mnoho světových jazyků a je dostupný ve třech verzích podle požadavků zákazníka na funkcionalitu. Nabízí vám snadný design a tisk etiket. Má k dispozici konfigurovatelné formuláře pro zadávání dat, pokročilou serializaci i RFID kódování. Optimalizuje tisk pro jakoukoli tiskárnu či značkovací zařízení. Zvládne načíst data ze souborů CSV a souborů aplikace Excel, podporuje i základní serializaci +/- 1. Nevíte, kam se obrátit? Na e-shopu https://eshop.barco.cz/ najdete velký výběr zmíněných etiketových kotoučů, softwarů a dalšího příslušenství potřebného pro označování vašich výrobků.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz