Home pro Ženy Jak vybrat parfém

Jak vybrat parfém

by czeko
0 comment

Parfémy jednoduše patří k ženám stejně neodmyslitelně jako třeba krásné šperky. Jak ale vybrat ze široké nabídky ten nejlepší?

Vůně by měla vycházet z vás

Dámský parfém byste si pro sebe měla zvolit jednoduše tak, aby se stal vaší součástí. Inspirovat se samozřejmě můžete tím, co je právě trendy, případně i vůní, která sluší vaší kamarádce.

Je ale jednoznačně potřeba, abyste si vybrala „tu svou“. Konkrétní produkt totiž voní na každé kůži odlišně. A pozor, nejedná se o známku nekvality, ale o skutečně přirozenou vlastnost, se kterou se setkáte i u výrobků prestižních značek.

Výběr parfému je samozřejmě vysoce subjektivní záležitostí, nicméně není před nákupem na škodu si ujasnit, jaký typ vůně preferujete. V nejobecnějším slova smyslu se totiž parfémy lze zařadit do některého z tzv. parfémových rodů.

Vybrat si tak můžete primárně sladší ovocnou vůni, lehký květinový parfém, spíše těžší a silnější orientální „kousek“, případně svěží citrusovou verzi.

Chcete vědět víc o tom, jak si nejen pro sebe vybrat ten správný parfém? Zajímavosti a novinky naleznete na http://www.extra-parfemy.cz/.

Stále byste měla mít na paměti to, že vybraný parfém musí podtrhávat vaši osobnost. A měl by ladit také s vaším stylem. Tedy s tím, jak se běžně oblékáte a líčíte, jaký nosíte účes a jaké šperky nejčastěji zaujímají prostor ve vaší šperkovnici.

Vybraný parfém vás bude doprovázet věrně

A vyhovovat by samozřejmě měla i vašemu životnímu stylu. Je poměrně podstatné, zda se věnujete sportovním aktivitám nebo se pohybujete podstatnou část svého času v prostředí, kde panuje přísný dress code a atmosféra je tak spíše formální.

Vůně představuje skutečně silný vjem. Nelze se tak divit tomu, že ji často máme spojenu s těmi nejdůležitějšími okamžiky našeho života: Můžete si pamatovat třeba to, jakým parfémem váš partner voněl v okamžiku, kdy jste se poprvé setkali.

Vůně tak dokáže kromě vzpomínek jednoznačně také ovlivnit vaši náladu. Ta příjemná umí zajistit stejně příjemné pocity, působit může až svůdně. Velmi intenzivní parfémy ale z tohoto důvodu mohou naopak vyznívat až nepříjemné.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz