Home Bydlení I v Praze se můžete ubytovat levně

I v Praze se můžete ubytovat levně

by czeko
0 comment

Patříte mezi ty, kteří rádi cestují a poznávají různé kouty naší země a rozhodli jste se více poznat i naše hlavní město. Zajisté zde budete hledat levné ubytování. Možná však patříte mezi ty, kteří mají v Praze práci a potřebujete také sehnat levné bydlení, neboť každodenní dojíždění domů je pro vás ztráta nejen finanční, ale i časová. I pro vás je vhodné levné ubytování v Praze.

Nabízíme jedno řešení

Pro všechny ty, kteří hledají levnější ubytování v Praze, ať už je to z důvodů rekreačních či pracovních, je jednou z možnosti Ubytovna Praha. Nabízí ubytování ve dvou, tří či čtyřlůžkových pokojích, které jsou rozděleny do tří kategorií. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Druhy pokojů:

  • STANDARD

Tento typ nabízí ubytování v pokojích se sdílenou koupelnou, a kuchyní s jídelnou (pro dva nebo tři pokoje), je jednoduše zařízený (oddělená lůžka, noční stolky, prostorná šatní skříň, Wi-Fi zdarma).

  • COMFORT – pokoje s vlastní koupelnou

Součástí výbavy tohoto druhu ubytování jsou: pokoje s lůžky, noční stolky, prostorné skříně, televize a vlastní koupelna a wc.

  • STUDIA

Dvoulůžkové studio má, kromě standardního vybavení pokoje, dvě samostatná lůžka, vlastní koupelnu, WC a kuchyňský kout, v němž najdete rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu a dvouvařič. K pokoji náleží i balkon. Čtyřlůžková studia jsou vybavena nadstandardně. Ke spaní jsou určena dvě samostatné postele a jedna patrová postel. Jejich součástí, kromě klasické výbavy pokoje, je vlastní koupelna, WC a kuchyňský kout, jehož součástí je rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a dvouvařič. Ke studiu patří i malá předsíňka.


Velkou výhodou ubytování u nás je výborná dostupnost do centra města. Ubytování se nachází u konečné stanice metra B – Černý Most.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz