Home Bydlení Hromosvod vám může zachránit život. Kdo ho musí ze zákona mít nainstalovaný?

Hromosvod vám může zachránit život. Kdo ho musí ze zákona mít nainstalovaný?

by ona
0 comment

Podle statistik je naprosto jasné, že zásah blesku každým rokem zničí několik domácností. Možná si říkáte, že pravděpodobnost takové katastrofy je opravdu nízká. To samé si říkali i majitelé zasažených budov. V mžiku můžete přijít o vše. Dané riziko je tak reálné, že o něm hovoří dokonce i zákon. Co říká?

Povinnost pro mnoho druhů stavení

Hromosvod je povinností pro spoustu majitelů budov. Typicky se jedná třeba o zdravotnická zařízení, hospodářské budovy, bytové domy i další místa, kde se setkává větší množství lidí. Tuto ochranu musí mít dokonce i majitelé samostatně stojících rodinných domů, případně domů na kopci.

Vyhnuli jste se této povinnosti? I přesto si raději nechte hromosvod nainstalovat. Několik desítek tisíc korun vám může zachránit miliony, ale klidně i život celé rodiny. Montáž hromosvodu cena je poměrně nízká a celý proces bude hotový raz dva.

Takové práci se věnují třeba oblíbení odborníci ze společnosti Hromoelektro. Ti navrhnou a namontují hromosvod přesně na míru vašim požadavkům. Zároveň vás potěší i pravidelnými revizemi (dobrovolnými i zákonnými) a v případě nutnosti i opravami. Vždy tak budete mít jistotu 100% ochráněného domova.

Dobře udržovaný systém je základem všeho. Poškozený hromosvod je totiž ještě horší, než kdybyste vůbec žádný neměli.

Přesvědčte se sami

Pokud tedy zrovna plánujete rekonstrukci nebo výstavbu, obraťte se na danou společnost. Ta poskytuje i kompletní výkopové práce (strojové i ruční), úpravy terénu podle vašich představ (třeba vykopání bazénu), dovoz sypkých materiálů a odvoz přebytečné zeminy. Díky tomu proběhne vaše rekonstrukce rychleji a snadněji.

Rozklikněte si webové stránky pod výše vloženými odkazy. Na nich ihned získáte potřebnou inspiraci.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz