Home Zdraví Dokonale hydratovaná pleť s mezoterapií

Dokonale hydratovaná pleť s mezoterapií

by czeko
0 comment

Voda je klíčem ke svěží pokožce a krásnému vzhledu. Vlastně i ke zdraví. Jenže zajistit pokožce dostatečnou hydrataci není jednoduché. Hydratační krémy slibují, ale málokdy plní. Naštěstí existují účinnější pomocníci, kteří vám při cestě za krásou a zdravím mohou usnadnit život.

Jedním z nich je velmi oblíbená mezoterapie.

Jak funguje

Jde o vyhledávanou léčebnou proceduru založenou na výživných sérech, ve kterých najdete například léčivé extrakty, aminokyseliny, stopové prvky, koenzymy, lipolytické a vaskulární přípravky.

Důležité je vědět, že se séra připravují přímo na míru konkrétním léčeným problémům, vyvíjejí se ve vědecko-výzkumných institutech ve Francii, Itálii, Španělsku a Švýcarsku.

Mezoterapie se může zaměřit na omlazení tváře a vyhlazení vrásek, na léčbu akné či jiných problémů, a samozřejmě i na onu důležitou hydrataci.

Jak to probíhá

Mezoterapeutická séra se dostávají přímo do ošetřované oblasti pokožky. Díky technologii mikrovpichů se tyto látky (mimo jiné obsahují také kyselinu hyaluronovou, látku tělu vlastní) dostávají dostatečně hluboko a mohou tak mít na pokožku dalekosáhlý vliv. Přesto je tento zákrok prakticky bezbolestný. Pro citlivou pokožku lze navíc využít anestetický krém.

Další výhodou je také rychlost ošetření, malé oblasti jsou ošetřeny za patnáct minut a déle než hodinu netrvá ani ošetření větších oblastí.

Je mezoterapie nejlepším řešením?

Je velmi oblíbená a dosahuje působivých výsledků. Přesto však přímo pro vaši tvář může existovat vhodnější řešení. Moderní medicína jich má mnoho.

Tím nejlepším rozhodnutím je navštívit zkušeného dermatologa. On vám poradí a navrhne, zda je mezoterapie vhodná právě pro vaši pleť a ještě třeba nabídne kombinaci dalších metod.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci do estetické kliniky Altos v Praze, a udělejte pro svou pleť maximum.

 

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz