Home Móda Dámské kotníkové boty: model, kde se funkčnost střetává s elegancí

Dámské kotníkové boty: model, kde se funkčnost střetává s elegancí

by PH
0 comment

V létě sandály, pantofle a botasky, v zimě pořádně zateplené zimní boty. To je jasné. Neměli bychom ale zapomínat na jaro a podzim, přechodné období, pro které jsou přímo stvořené dámské kotníkové boty.

Když je na jedny boty moc teplo a na jiné zima, dámské kotníkové boty to prostě jistí. To, že schovají choulostivé klouby (kotníky), je samozřejmost. Přidanou hodnotou je i to, že bývají zateplené příjemnou, nikoli však příliš hřejivou podšívkou. A navíc se vyrábí neuvěřitelná spousta druhů, barev a provedení, takže vás při nákupu čeká nemalé dilema. Ale příjemné!

Na co se zaměřit při výběru?

Tento univerzální kousek obuvi dodá outfitu šarm a eleganci, ale taky by měl poskytovat optimální pohodlí během každodenních aktivit. V prvé řadě se samozřejmě budete dívat na design bot, tak už to chodí.

Vybírat si můžete z celé palety barev, provedení, podpatků nebo klínků (nebo plochých podrážek) i zdobných detailů, k nimž patří například knoflíčky, falešné šněrování, zipy a cokoli na tento způsob. Obuv by jednoduše měla ladit ke stylu vašich outfitů, minimálně těch, které nosíte nejčastěji.

Pokud se nechystáte skoupit regál takových bot, volte všestranné modely – ty, které si budete moci vzít do práce, na nákup i na večírek. Jestli ale máte možnost a milujete stylové botky, zainvestujte do dvou nebo tří párů a vylaďte svůj vzhled k absolutní dokonalosti!

Hned vzápětí ovšem řešte, jestli jsou vaše preferované dámské kotníkové boty pohodlné a jestli vám v nich bude dobře i při dlouhém nošení. Není nic horšího než trápit vlastní nohy v obuvi, která nesedí a nevyhovuje. Bot se vyrábí opravdu spousta, proto v této oblasti není místo pro kompromisy.

Důležitou roli hrají i použité materiály – ty zajišťují nejen pohodlí uvnitř boty, ale i odolnost vůči povětrnostním podmínkám, které jsou na jaře a na podzim poměrně nevyzpytatelné. Snad na každou obuv se ale dá pořídit a aplikovat impregnace, jež může jejich odolnost výrazně zvyšovat. Tak s chutí do výběru!

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz