Neděle, 4 června, 2023
Domů » Co naježit mamince nebo babičce pod jedli?

Co naježit mamince nebo babičce pod jedli?

by svet zeny
0 comment

Stále se ještě trochu trápíte myšlenkou, jaký dárek koupit? Možná, že již nějakou drobnost máte, ale také chcete nadělit nějaký pěkný, kvalitní dárek, se kterým se můžete blýsknout. A s naším tipem na dárek se blýsknou i domov. I praktický dárek totiž může udělat radost. Moderní pomocník s komfortním designem a inovativní technologií může být tak jedničkou mezi dárky. 

Okenní vysavač Kärcher WV 6 Plus je lehounký, má ergonomický tvar a perfektně padne do ruky. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Beze šmouh, map a kocourů. Díky výkonné baterii vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut, přičemž zbývající čas zobrazí displej na rukojeti. Čištění si tedy můžete předem naplánovat. Speciální tekutý silikon zajistí, aby aku vysavač perfektně přilnul k ploše a stíral až do okrajů. To ocení i majitelé francouzských oken, al třeba i sprchových koutů či akvárek. A pokud se chystáte i na prosklené zimní zahrady, střešní či vysoká okna, můžete si pořídit prodlužovací sadu.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Redakce doporučuje

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz