Home Cestování Cesta do fantazie

Cesta do fantazie

by czeko
0 comment

Světová kinematografie nabízí mnoho filmů, které jsou velmi zvláštní. Fantazie je v nich bezbřehá a počítačové triky přinášejí širokou paletu filmových triků. 

Například Alenka v říši divů, Avengers nebo X-man. Plné fantazie jsou rovněž pohádky, jako Nekonečný příběh nebo Úžasňákovi. Nejzajímavější filmovou novinkou, která se chystá do kin je bezesporu Avatar.

Studio Disney vytvořilo také novinku Divnosvět, ve které se objeví planeta zcela nových druhů zvířat i rostlin. Diváky nejvíce zaujala série o Pánovi prstenů, jejíž součástí je také Hobit. 

Stejně jako Harry Potter, který je plný fantastických tvorů, krajin i kouzel. Tajemná škola v Bradavicích ukrývá mnoho zajímavostí. Filmoví tvůrci si zde vyhráli s triky a vytvořili celý kouzelný svět plný fantastických zážitků.

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech či o zvířatech?

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti o symbolice srdce u šperků nebo o slavném astronomovi Galileo Galilei a jeho historie nebo například jak vznikl velmi zajímavý minerál síra a na co vše kromě šperků se používá.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz