Home Bydlení Ložnice plná harmonie podle Feng Shui

Ložnice plná harmonie podle Feng Shui

by czeko
0 comment

Cítíte se ráno unavení s nedostatkem energie, přitom víte, že jste spánku věnovali dostatek času a tak nerozumíte tomu, proč nejste dostatečně odpočatí? Na vině může být uspořádání nábytku, doplňků a použitých barev, které nekorespondují s Feng Shui. Správně proudící energie mohou narušovat také květiny nevhodné pro umístění do ložnice, protože jsou jedovaté. Jak docílit klidné energie, která navodí harmonický a ničím nerušený spánek?

Co je Feng Shui

Feng Shui (můžete se také setkat s názvem Feng Šuej), je obor, který vychází z taoistického učení a tradiční čínské medicíny. Jeho základem jsou energie, které pokud jsou pochopeny, pomáhají nám v mnoha oblastech života. V následujících řádcích vám doporučíme pár pravidel, díky kterým bude vaše ložnice podle Feng Shui jako stvořená pro kvalitní a plnohodnotný odpočinek.

Dovolte proudit energii, která navodí dokonalý relax

Pro Feng Shui ložnice existují zásady, které je nutné dodržet proto, aby zde mohla proudit energie, která bude podobná silnému proudu řeky. Ten je však potřeba přimět k tomu, aby neproudil příliš rychle, a to za pomoci správného rozmístění nábytku, doplňků a barev.

V ložnici je dominantním kusem nábytku postel. Ta by měla stát na nejklidnějším místě v domě, kterým je severojižní osa. Dále byste měli dbát na to, aby okolo postele ani pod ní nebylo nic navíc, oba boky by měly být volně přístupné pro dobré proudění energie. Nejvhodnějším materiálem pro postel do ložnice podle učení Feng Shui je masiv, tedy pevné a bytelné dřevo.

Co se týká doplňků, ty pořizujte do páru. Číslovka dva posiluje partnerství a jste-li singl, dokážete pomocí duality přitahovat partnera snů. Doplňky volte v modré barvě, která podporuje klid, harmonii a navozuje spánek. Nic nepokazíte ani květinami, zde však buďte pozorní, abyste si do ložnice nepřinesli květinu, která je jedovatá, a proto do ložnice nevhodná. Barvy do ložnice podle Feng Shui mohou být také červená nebo oranžová. Podporují vášeň a sexualitu. Jsou to barvy dominantní, nepřežeňte to s nimi.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz