Home Magazín Znáte osvětlovací dekorační prvek s názvem „hvězdné nebe“?

Znáte osvětlovací dekorační prvek s názvem „hvězdné nebe“?

by czeko
0 comment

Je mnoho způsobů, jak si můžeme doma, ale také ve své firmě, zvláště když se zaměřuje na harmonizaci, relaxaci či jiné opečovávání zákazníků, navodit příjemnou atmosféru. Jedním ze skvělých způsobů je však vhodně zvolené osvětlení. Ideálně ne příliš ostré, v příjemných barvách, které mohou ladit s tím, co v nás má právě teď barva vyvolat, s čím má pomoct (uvolnění, soustředění, romantickou atmosférou, výkonem…). Vyhovět by vám mohlo „hvězdné nebe“ neboli světelná vlákna, která zaujmou na první pohled a vnesou do interiéru, ale i exteriéru nádech luxusu či tajemna.

Instalujte jej, kde se vám to hodí

Hvězdné nebe je skvělé umístit do obývacího pokoje, ložnice, studentského pokoje, ale také na terasu, do sauny, do kino sálu, masážního salonu…

Díky tomu, že se dá samotný LED zdroj umístit do vodotěsné krabičky, je možné použít ho i ve velmi vlhkém prostředí, případně i v jezírku či bazénu.

Jak světelná vlákna fungují?

Na webových stránkách ampul.eu si můžete koupit sady, které vám ušetří práci se stříháním, ale také celé role. Co se týče zdrojů, jsou převážně RGB + W, tedy barevné plus čistě bílé. Ovládání můžete zvolit prostřednictvím RF ovladače nebo Bluetooth.

Nechte si pomoct s montáží

Pokud vás „hvězdné nebe“ zaujalo, ale nevíte, kdo by vám jej instaloval k vaší plné spokojenosti, i tady vám ampul.eu vyhoví. Nabízí totiž montáž, kterou lze uvést při objednávce u každého jednotlivého produktu. Nebudete tak muset řešit, kdo a kdy vám přijde nové dekorační osvětlení zapojit a za to bude umět.

Výkon v několika provedeních

Vybírat si můžete i podle výkonu, který se pohybuje v rozpětí od 10 W do 64 W. Nejčastěji používané jsou 16 W a 32 W produkty. Rozdílné jsou také délky vláken, které se pohybují od 2 m až do 12 000 m.

Více informací najdete na ampul.eu, kde vám také rádi a ochotně poradí.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz