Home pro Ženy Zápis do školky je milníkem dětského života

Zápis do školky je milníkem dětského života

by czeko
0 comment

Předtím, než měl v naší rodině proběhnout zápis do školky u mé prvorozené dcery, čekal mě velmi složitý výběr školky, která by vyhovovala nejen mě, nýbrž především mé dceři a jejím potřebám. Natálka je totiž od narození velmi tiché děvče, které o věcech velmi rádo dlouze přemýšlí a nerada si k tělu pouští cizí lidi. Tudíž jsem se jejího školkového věku dosti obávala. Ovšem jak se ukázalo, tak naprosto zbytečně. Do školky se Natálka těší den, co den. Je nadšená ze svých nových kamarádů i z vychovatelek, které ve školce dokonce vyučují i angličtinu v zábavné formě. Je evidentní, že jsem vybrala tu pravou školku pro své milované dítě a to je to nejdůležitější. 

Zápis do školky byl v Natálčině světě milníkem

Jelikož Natálku vychovávám bez tatínka, je na mě velmi fixovaná. Po právu jsem se tak velmi obávala toho, co nastane, až bude ve školce beze mě. Zápis do školky byl pro její dětský svět ovšem takovým milníkem, že se k celé situaci postavila jako šikovná slečna, která se nebojí nikoho a ničeho. Ve školce si našla nové kamarády, miluje hodiny flétny, na které dochází a také zbožňuje keramiku, ve které se doslova našla. Přístup k Natálce je ve školce více než rodinný a za to jsem nesmírně ráda. Nejedná se totiž o standard v každé školce. 

Výlet se školkou jsou pro Natálku dech beroucí

Natálka miluje výlety. Sama jsem s ní a se svými rodiči velmi často jezdila k moři či na různé nenáročné turistické túry. Natálka je doslova a do písmene rozený výletník a výlety si po právu užívá. Od té chvíle, kdy proběhl její tolik očekávaný zápis do školky, výlety miluje ještě o to víc a to zejména z toho důvodu, že se školkou neustále někam cestují. Chodí buď na farmu za zvířátky, do přírody, na turistické výlety za poznáním či dokonce i jezdí k jejímu milovanému moři. Je fantastické vidět své dítě spokojené i mimo mou náruč.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz