Home Rady a návody Výkup vozidel vám ušetří spoustu času a starostí

Výkup vozidel vám ušetří spoustu času a starostí

by ona
0 comment

Chcete prodat auto? Můžete vyvěsit inzerát někam na online bazar, nebo třeba na Facebook Marketplace. Počítejte ale s tím, že vám takový prodej zabere spoustu času a přinese hromadu starostí. Proto spousta lidí volí snadnější cestu.

Jednat se zájemci o koupi vašeho starého vozu je někdy opravdu o nervy. Snaží se vás přimět, abyste slevili desítky tisíc, chtějí znát veškeré podrobnosti a doklady o tom, v jakém je auto stavu. Vymýšlí si, kdy by se na auto mohli přijet podívat, neustále vám někdo volá nebo píše. Chcete tohle všechno podstupovat?

Výkup vozidel znamená peníze rychle na ruku

Alternativou je výkup vozidel. Nabídněte auto k výkupu společnosti, která se výkupem vozidel všech možných značek zabývá. Všechno vyřešíte velmi rychle, třeba ještě dnes, a peníze dostanete okamžitě na ruku v hotovosti. Je to tedy vhodná metoda i pro ty, kdo potřebují rychlou finanční hotovost.

Výkupem vozidel se zabývají například na Zahotove.cz. Vykupují auta v jakémkoliv stavu, to znamená třeba i bouraná a nepojízdná. Zároveň se na ně můžete obrátit s osobním automobilem, ale také nákladním nebo užitkovým. Je jedno, jestli jde o vaše, nebo firemní auto.

Jak probíhá takový výkup vozidel?

Naprosto jednoduše. Online zadáte do formuláře informace o vašem autě a obratem obdržíte finanční nabídku. Samozřejmě je přibližná a založená na tom, jak přesně se vám povedlo popsat stav vašeho vozu. Cena závisí na mnoha kritériích, jako je stáří vozidla či poptávka po náhradních dílech. Velmi častý je totiž prodej automobilu na náhradní díly.

Následně si domluvíte datum a čas, kdy k vám zástupci firmy pro auto přijedou. Na místě ho prohlédnou, jestli jste si o jeho stavu nevymýšleli, sepíšete smlouvu a peníze dostanete přímo na ruku. Obdržíte i protokol o ekologické likvidaci vozidla, se kterým následně požádáte o odstranění auta z registru vozidel. Nakonec zrušíte povinné ručení. A je hotovo! Prodali jste a nemusíte se bát, že se na vás za dva měsíce někdo obrátí s nějakou reklamací a bude tvrdit, jak jste lhali o stavu auta.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz