Home pro Ženy Vařte doma i v restauraci zahraniční pokrmy z pravých zahraničních surovin

Vařte doma i v restauraci zahraniční pokrmy z pravých zahraničních surovin

by czeko
0 comment

Pokud se vydáte do cizí země, můžete ochutnat jejich kuchyni, a ať už jde o řeckou, španělskou, slovenskou nebo třeba maďarskou kuchyni, většině z nás spousta pokrmů z jejich kuchařek chutná. Pokud si je chcete připravit doma, z našich surovin není většinou možné docílit stejné chuti, jako v oné zemi. Teď je to ale jinak. Existuje společnost z Brna, která již desetiletí dováží potraviny ze Španělska i dalších zemí.

Připravte si pokrmy se zahraničními potravinami

Nabídka produktů přivezených ze zahraničí společností BMC Brno je skutečně široká. Kupříkladu na stránce https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html najdete prvotřídní citronovou šťávu, kterou můžete použít na přípravu koktejlů, pečení i vaření. Tato 100 % Solimón citronová šťáva 1 l je vyrobena z 3,6 kg čerstvých citronů.

Tato 100% citronová šťáva je určena ke každodennímu použití, přidávat ji můžete i do čaje, pro osvěžení do studené vody a podobně.

Koupit si můžete i alkohol, mandle, paštiky, španělské olivy, olivové oleje, vinné octy, maso, sýry, sterilovanou zeleninu, výběrové džemy a marmelády, konzervované ovoce, nealko nápoje, rybí konzervy, sterilované žampiony, delikatesy, koření, sladkosti, vína,…

Z alkoholu vyzkoušejte likéry, pivo, gin, vodku i další. Co se týče sterilované zeleniny, na pizzu, do salátu nebo třeba k vaření můžete použít sušená i drcená rajčata, artyčoky, cizrnu, bílé fazole, plněné olivy a další. Z konzervovaného ovoce volte mezi ananasem, broskvemi, hroznovým kompotem, hruškami, mandarinkami a dalšími na slunci uzrálými kousky ovoce.

Proč nakupovat zboží od BMC Brno?

Tato společnost za roky, které strávila dovážením potravin ze Španělska, přesně ví, co našinci chtějí, ale také, kteří španělští výrobci a pěstitelé jsou skutečně výborní. Dováží jen ověřené a kvalitní potraviny. Teď už rozšířila dovoz i z jiných zemí světa. Kromě ČR dováží zahraniční potraviny i na Slovensko.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz