Home Bydlení 3 tipy na organizaci, díky které budete mít v bytě více místa

3 tipy na organizaci, díky které budete mít v bytě více místa

by czeko
0 comment

Uspořádání domova není pro každého zrovna zábavný úkol, ale přesto může být výsledek velice uspokojující. Příchod nového roku je ideálním časem na osvěžení vašeho domova a my rozhodně chceme vykročit do nového roku správnou nohou! Pokud potřebujete svůj byt zorganizovat tak, abyste měli více místa, pak čtěte dál. Právě proto jsme dnes připravili tři tipy, díky kterým vám to půjde o krůček lépe.

1. Investujte do nábytku, který slouží zároveň jako úložný prostor

Přiznáváme, že jsme milovníci hezké estetiky, avšak realita je taková, že se nic nehodí tolik, jako více prostoru pro nábytek, který vypadá dobře a navíc z něj máme i nějaký ten užitek. Při organizování vašeho domova dost možná najdete věci, které nutně hledají své místo. Zde pak přichází na řadu nábytek, který slouží zároveň jako úložný prostor. Na ten by se vám mohla hodit třeba Lino sleva. Nezapomeňte na klasiku, která vám ušetří cenný prostor, jako je třeba sedačka či postel s úložným prostorem. Nevyužít tolik místa, které v sobě sedačka skrývá, by byla jednoduše škoda. Pořiďte si také třeba dvojitý konferenční stolek, který na první pohled působí jako jeden, ale v případě potřeby, třeba když přijede návštěva, jej jednoduše vysunete a rázem máte dva. Podobných vychytávek dnes na trhu najdete spoustu.

2. Myslete vertikálně a ušetříte místo

Nemáte už v bytě žádné místo navíc, ale stále máte plno věcí? Nevadí! Pořiďte si komody, které jsou vysoké a využijte tak místo klidně až po strop! Knížky, kosmetika, dekorace, květiny a plno dalších věcí najde své místo. Využijte Baumax slevový kód a pořiďte si tu pravou. Pokud má komoda otevřený prostor, budou se vám hodit také různé přihrádky či designové krabice, díky kterým budete mít vše uspořádané a nikdo zbytečně neuvidí, co máte v komodách uschováno.

3. Najděte si speciální místo pro každou věc

Snad nejzásadnějším ze všech našich tipů je myšlenka, že každá věc by měla mít své vlastní místo. Nic nemůže být na svém místě, pokud nemá u vás doma určené místo. Vyberte si nábytek, který seskupuje věci dohromady. Co se organizace týče, nemůžeme být většími fanoušky košů. Podlaha pokrytá dětskými hračkami? Košíky jsou odpovědí. Potřebujete někde uložit boty? Pořiďte si koš!

Pro milovnice líčení je pak nutností toaletní stolek s prostorem na kosmetiku, který obsahuje různé organizéry. Je to stylový způsob, jak schovat kosmetiku, která bude mít konečně své místo a nebude vidět, tím pádem budete mít doma na oko více uklizeno. Takhle postupujte až dokud nebude mít vše své místo.

A až budete mít vše uspořádáno, nezbývá vám nic jiného než hodit nohy nahoru a užívat si zaslouženého odpočinku. Prozkoumejte Surfshark VPN, které vám při brouzdání internetem zaručí bezpečí a soukromí.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz