Home Magazín Už vám dosluhuje výpočetní technika v kanceláři?

Už vám dosluhuje výpočetní technika v kanceláři?

by czeko
0 comment

V dnešní době je výpočetní technika pro podnikání nezbytností. Kancelářská práce se bez počítače, notebooku či tabletu téměř neobejde a výkon techniky je stále důležitější pro úspěšné podnikání.

Pokud tedy máte starší počítače, které již nedostačují vašim nárokům, stává se upgrade techniky nezbytností. Otázkou však zůstává, jak to udělat efektivně a bez zbytečných výdajů? Pokud řešíte upgrade výpočetní techniky v kanceláři a chcete ušetřit, máme pro vás řešení v podobě repasované výpočetní techniky.

Repasované PC = levné a efektivní řešení pro kancelář

Pokud jste majitelem firmy a máte kancelář plnou starších výpočetních zařízení, může se stát, že některé z nich již přestávají stačit dnešní době. Musí vaši zaměstnanci dlouho čekat na to, až se zpracují velké soubory nebo se spustí náročné aplikace?

V takové situaci je nezbytné uvažovat o nákupu nových výpočetních zařízení, což ale může být značně finančně náročné…

Přesně v takovéto situaci se rozhodněte nakoupit repasovaný kancelářský počítač nebo repasovaný kancelářský notebook. I repasované kancelářské počítače jsou totiž navrženy tak, aby plně dostačovaly při práci s kancelářskými aplikacemi či Officem.

Repasované kancelářské počítače zkrátka nemají nižší kvality než zcela nové počítače. Ti, kteří jim rozumí, se pak postarají o to, aby repasované kancelářské počítače byly v ideálním technickém stavu a mohly poskytovat stejný výkon jako nová zařízení. V mnoha případech dokonce můžete získat výkonnější zařízení za podstatně nižší cenu. 

Jaké další výhody má repasovaná technika?

Jednou z dalších výhod je záruka, která je vždy minimálně 12 měsíců, stejně to funguje i u repasovaných kancelářských notebooků. Kromě toho, že ušetříte na pořizovacích nákladech, tak máte i jistotu, že levný počítač do kanceláře, který si pořídíte, bude spolehlivý a plně funkční. Další výhodou je také rychlá dostupnost – repasované PC můžete mít ihned, a možnost profesionálního servisu.

Dalším benefitem je též to, že jeho nákupem snížíte ekologickou zátěž planety. Repasovaný kancelářský notebook nebo počítač je totiž starší zařízení, které bylo již dříve používáno.

Takže místo toho, abyste kupovali zcela nové zařízení a způsobovali tak větší produkci odpadu a plýtvání zdroji, můžete svým rozhodnutím přispět k udržitelnosti životního prostředí.

Důležité je si při výběru repasovaného zařízení dát pozor na to, aby bylo opravdu repasované od značkového výrobce. Na trhu se bohužel vyskytují i počítače a notebooky, které byly „upraveny“ nekvalifikovanými servisními techniky a mohou být nebezpečné nejen pro uživatele, ale i pro data, která na nich uchováváte. Proto se vyplatí nakupovat pouze od ověřených prodejců a značkových výrobců.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz